تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...
بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.

عضو شورای وحدت اصولگرایان درباره یکی شدن دو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و وحدت، گفت: با شورای ائتلاف گفت‌وگوهای زیادی انجام داده‌ایم و به همراهی و همدلی این دو شورا کاملا خوش‌بین هستم ولی این موضوع از نظر تشکیلاتی هنوز نهایی نشده است.

کد خبر: ۸۵۶۱۹
۱۴:۰۹ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
پورمحمدی: به یکی شدن شورای ائتلاف و وحدت خوش‌بین هستم
 
دیدارنیوز: «حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی» روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره رایزنی با نامزدهای ریاست جمهوری و دعوت از آنها در شورای وحدت، گفت: به‌شکل پراکنده با برخی نامزدهای داوطلبی انتخابات ۲۸ خرداد ریاست‌جمهوری صحبت‌هایی داشته‌ایم ولی تاکنون به شکل رسمی در شورای وحدت با کسی رایزنی نشده است. تصمیم گرفته شد برای اینکه شاخص‌ها و امتیازدهی مورد نظر شورای وحدت، مورد بررسی قرار گیرد، مصاحبه با نامزدها آغاز شود.

دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور درباره شاخص‌های مورد نظر شورای وحدت و نحوه امتیازدهی به نامزدهای ریاست جمهوری بیان کرد: مقام معظم رهبری در بیانات حکیمانه نوروزی خود به نکات ارزشمند و مبنایی درباره رییس جمهوری آینده اشاره کرده‌اند.  این نکات مدنظر مجموعه شورای وحدت است. افراد را با توجه به توانایی که برای مدیریت کشور دارند در ترازوی شاخص‌های ملت ایران و همچنین شورا قرار می‌دهیم. فرد مورد نظر باید درک صحیحی از شرایط داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی داشته باشد.

پورمحمدی درباره یکی شدن دو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و وحدت، عنوان کرد: با شورای ائتلاف گفت‌وگوهای زیادی انجام داده‌ایم و به همراهی و همدلی این دو شورا کاملا خوش‌بین هستم ولی این موضوع از نظر تشکیلاتی و تصمیم‌گیری هنوز نهایی نشده است.

وی به انتخابات شورای شهر اشاره کرد و گفت: ۳۰۰ نفر از تهران برای قرار گرفتن در لیست شورای وحدت اعلام آمادگی کردند که پس از پالایش و رای‌گیری در شورای وحدت به لیست ۴۰ نفره رسیدیم که با بررسی‌های بیشتر و در نظر گرفتن اولویت‌ها و شاخص‌ها، لیست ۲۱ نفره نهایی از درون این ۴۰ نفر مشخص می‌شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: