تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر قرار شد وارد صحنه شوم خواهید دید که اوضاع متفاوت می‌شود.

کد خبر: ۸۵۶۱۵
۱۷:۰۰ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۰

پاسخ مبهم محسن رضایی به ادعای دیدارش با سردار دهقان

دیدارنیوز - محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در واکنش به اینکه بسیاری بر این باورند که عدم عضویت شما در گروه‌های سیاسی اصول‌گرا اعم از شورای ائتلاف و سایرین منجر به شکست شما در انتخابات شده است، بنابراین به صلاح نیست که با پشتوانه یکی از گروه‌های حاضر در جریان اصول‌گرا اعم از شورای وحدت و یا ائتلاف وارد عرصه انتخابات شوید؟ گفت: من سرباز ملی هستم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به اینکه فکر نمی‌کنید یکی از عواملی که منجر به عدم موفقیت شما در انتخابات شده، عدم وابستگی شما به گروه‌ها است؟ تصریح کرد: اگر قرار شد وارد صحنه شوم خواهید دید که اوضاع متفاوت می‌شود.

رضایی در مورد اینکه آیا کاندیدای ائتلافی می‌شوید؟ اظهار کرد: در این مورد نمی‌توانم صحبت کنم.

این چهره اصولگرا در پاسخ به اینکه در رابطه با انتخابات ۱۴۰۰ با سردار دهقان دیدار و یا گفت‌وگو داشتید؟خاطرنشان کرد: پاسخ به این سوالات منجر به اختلاف می‌شود لذا در وقت دیگری به این پرسش پاسخ می‌دهم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: