تیتر امروز

گفتگو با لطف‌الله میثمی؛ چریک باهوش در محاصره!
تنگنا برنامه سوم- بخش اول

گفتگو با لطف‌الله میثمی؛ چریک باهوش در محاصره!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. لطف‌الله میثمی میهمان سومین برنامه تنگنا بوده است.
لیگ قهرمانان اروپا

بایرن مونیخ در شب برفی آلیانز آرنا برابر رقیب فینالیست خود متحمل شکست تلخی شد.

کد خبر: ۸۵۵۵۱
۰۱:۴۹ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۰

بایرن مونیخ ۲ - ۳ پاری‌سن ژرمن: کامبک بایرنی‌ها تبدیل به شکست شد

دیدارنیوز - بابک مجیدی: شب دوم از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با انجام دو بازی پیگیری شد که نتایج آن را با هم مرور می‌کنیم:

زمین برفی مونیخ کامبک را به شکست تبدیل کرد
بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی در زمین خود میزبان پاریس بود، اما زمین برفی در ماه بهار کار را برای شاگردان فیلیک سخت کرد و نتوانستند علیرغم بازی بسیار خوبی که به نمایش گذاشتند به برتری برسند. بایرن بازی را عالی شروع کرد و در همان دقیقه یک می‌توانست پیش بیافتد، اما تیر دروازه اجازه گلزنی را به آن‌ها نداد و همان توپ در ادامه یک ضد حمله سریع با سرعت امباپه با سوتی مرگبار نویر در حالی که توپ را کنترل کرده بود از بین پاهایش رد و تبدیل به گل شد. شاگردان پوچتینو که از گل زده در خانه حریف خوشحال بودند در زمین خود به دفاع مشغول شده و از سرعت امباپه برای زدن گل‌های بعدی استفاده کردند.  

بایرن بعد از گل موقعیت‌های فراوانی ایجاد کرد، اما دفاع پاری‌سن ژرمن و سیو‌های کیلور ناواس اجازه گلزنی به بازیکنان بایرن را نمی‌داد تا اینکه در یکی از تک موقعیت‌های تیم متمول پاریسی با سانتر نیمار و فرار مارکینیوش از پشت دفاع بایرن و تک به تک شدن با نویر گل دوم را زد تا به نوعی بازی را تمام کرده باشد. اما بایرن مونیخ که لقب قهرمان فصل قبل را یدک می‌کشید موتور گلزنی‌اش روشن شد و ابتدا روی سانتر پاوارد و ضربه سر چاپو موتینگ مهاجم سابق تیم پاریس یکی از گل‌های خورده را جبران کرد.

بایرن مونیخ ۲ - ۳ پاری‌سن ژرمن: کامبک بایرنی‌ها تبدیل به شکست شد

در نیمه دوم بایرن باز هم ابتکار عمل را در دست گرفت و با استفاده از سرعت کومان و سانه به دنبال ایجاد روزنه و نفوذ به محوطه جریمه پاریس بود که بار‌ها دروازه ناواس را تهدید کردند که در زدن ضربات آخر ناکام بودند. در ادامه، اما بایرن با گرفتن یک خطا و سانتر کیمیش برای توماس مولر او به راحتی آب خوردن و با ساییدن سر خود به توپ گل مساوی را زد تا کامبک را بعد از خوردن دو گل تکمیل کند. اما پاریس که از تساوی خوشحال نبود در ادامه روی اشتباه بواتنگ و دو مدافع دیگر به راحتی با یک ضربه بغل پا بر خلاف زاویه نویر گل سوم را زد تا کامبک بایرنی‌ها را بی اثر کند تا در نهایت با دفاع مطلق در زمین خود به یک پیروزی با اهمیت در خانه حریف برسند.  

رویای پورتو بدون طارمی بر باد رفت
در دیگر بازی همزمان هم پورتو بدون حضور مهدی طارمی ستاره ایرانی و سرخیو اولیویرا دو بازیکن ارزشمند خود برابر چلسی متمول و متحول شده توماس توخل نتوانستند درخشش در برابر یوونتوس را تکرار کنند و در ورزشگاه سانچز پیسخوان با دو گل میسون مونت و بن چیلول به شکست رضایت دادند تا کار فوق‌العاده سختی برای جبران این نتیجه داشته باشند.  

بایرن مونیخ ۲ - ۳ پاری‌سن ژرمن: کامبک بایرنی‌ها تبدیل به شکست شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: