تیتر امروز

بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

بزودی پروسه واردات موتورسیکلت‌های ورزشی توسط قهرمانان این رشته زیر نظر حراست وزارت ورزش و ارائه لیست به وزارت صمت انجام خواهد گرفت.

کد خبر: ۸۵۵۳۲
۱۶:۳۱ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

ارائه مجوز واردات موتورسیکلت زیر نظر حراست وزارت ورزش

 

دیدارنیوز ـ صبح امروز ۱۷ فروردین ماه جلسه‌ای با حضور مازیار ناظمی رئیس، مسعود رهنما مشاور، خانم سید مهدی نائب رئیس بانوان، رضا پازند نائب رئیس، محسن خمارلو سرپرست دبیری، محسن مختارزاده خزانه دار فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با مهدی علی نژاد معاونت قهرمانی وزارت ورزش برگزار شد و آخرین مصوبات مربوط به واردات موتور‌های ورزشی، مصوب وزارت ورزش و جوانان سال ۱۳۹۹ به مسئولان و دست‌اندرکاران اعلام و ابلاغ گردید.

ناظمی تاکید کرد که این دستورالعمل می‌تواند به شفافیت بیشتر و صحت و سلامت و ان‌شاءالله عدالت در این حوزه کمک‌های بیشتری کند و تمامی کار‌های ما براساس این دستورالعمل خواهد بود. کمیته‌ای در فدراسیون در ابتدا تشکیل می‌شود و بعد از جمع آوری نیاز‌ها و درخواست‌ها و بررسی و کارشناسی اولیه در نهایت به وزارت ورزش و جوانان فرستاده خواهد شد و افراد واجد صلاحیت از طریق وزارت خانه و حراست وزارت ورزش و جوانان به وزارت صمت معرفی می‌شوند.

در ادامه دکتر علی نژاد ضمن تبریک حلول سال ۱۴۰۰، از اقدامات انجام شده توسط تیم مدیریتی جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی قدردانی کرد و خواستار نظارت دقیق‌تر مدیران فدراسیون در برنامه‌های اجرایی شد.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و گرفتن مجوز از ستاد کرونا در ورزش برای برگزاری مسابقات لیگ ادامه داد: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بسرعت باید خود را احیا کند و برنامه‌های اجتماعی برای مخاطبان خود داشته باشد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان افزود: با تغییر شرایط، فعالیت خودروسازان داخلی و خارجی رونق می‌گیرد و استفاده از مزیت‌های اقتصادی و تبلیغاتی این شرکت‌ها برنامه مهم شما باشد.

وی در خصوص ساخت ساختمان اداری و آموزشی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ورزشگاه آزادی بیان کرد: این موضوع را با سرعت بیشتر پیگیری نمائید تا یک کار ماندگار در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی انجام شود.

علی نژاد به میزبانی مسابقات بین‌المللی موتورسواری و اتومبیلرانی اشاره داشت و افزود: کمیته بین الملل فدراسیون در این بخش می‌تواند کار بسیار مهمی انجام دهد و با مطالعه و مکاتبه با کشور‌های همسایه با توجه به انجام واکسیناسیون مردم تا اواخر سال جاری می‌توانید با یک برنامه ریزی مناسب در بهمن و اسفند امسال میزبان مسابقات بین المللی در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی باشید.

علی نژاد در پایان گفت: با حضور آقای ناظمی، نمایش بهتر و مطلوب تری از زیبایی‌ها و هیجان این رشته در تلویزیون خواهیم داشت و این موضوع زمینه ساز حضور حامیان مالی خواهد بود.

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: