تیتر امروز

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید کادر او نگاهی شایسته‌سالار دارد و سعی می‌کند با تغییراتی مثبت، فوتبال را در ایران به سمت آکادمیک شدن پیش ببرد.

کد خبر: ۸۵۴۷۰
۱۳:۵۳ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

عزیزی خادم: از فدراسیون فوتبال صیانت می‌کنیم

دیدارنیوز - به نقل از فدراسیون فوتبال، مراسم معارفه علیرضا امامی فر، رئیس مرکز ملی فوتبال صبح امروز (چهارشنبه) با حضور شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون، میرشاد ماجدی و طهمورث حیدری (اعضای هیات رئیسه)، سعید قاسمی معاون و اعضای حاضر در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

از فدراسیون فوتبال صیانت و حمایت خواهیم کرد
در این مراسم شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: علیرغم محدودیت ها و مشکلاتی که وجود دارد، در کنار هم فعالیت های بزرگی را انجام خواهیم داد. نگاهمان توسعه محور بوده و با پیشبرد اهداف خود فصل نوینی در برنامه ریزی جدید فدراسیون فوتبال، حکم‌فرما خواهد شد.

وی ادامه داد: اراده ما قوی و مستحکم است و در همین راستا قدم بر خواهیم داشت. فدراسیون فوتبال بستر لازم برای نگاه آکادمیک و روند برنامه ریزی ایجاد خواهد کرد. نگاه ما شایسته سالار بوده و با تغییرات، درصدد آن هستیم که با اجرای برنامه های خود با نگاه اقتصادی فوتبال و تغییراتی که رخ می دهد، به سمت آکادمیک بودن و کارآمد شدن بیش از پیش، پیش برویم. فضای ما و نگاهمان چیزی است که به آن اعتقاد داریم و تمام سعی ما بر این است که با عدالت پیش رویم و از فدراسیون فوتبال صیانت و حمایت خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال برای ما در بخش توسعه فوتبال و آکادمیک بسیار مهم و حائز اهمیت است و امیدوارم که شاهد رشد بیش از پیش در این قسمت باشیم. در فدراسیون فوتبال به روی همه باز است و برای توسعه با برنامه ریزی پیش خواهیم رفت.

اهداف فدراسیون، دانش بنیان است
علیرضا امامی فر، رئیس جدید مرکز ملی فوتبال در ادامه این مراسم گفت: ابتدا از عزیزی خادم به خاطر بینشی که داشته تشکر می کنم. در جلسه ای که با ایشان برگزار کردم در خصوص موارد مختلفی به بحث و بررسی پرداخته و متوجه شدم اهداف ایشان دانش بنیان بوده و به علم توجه می شود و به دنبال توسعه و پشبرد فوتبال کشور هستند. بر همین اساس تاخیر نکرده و پاسخ مثبت به این پیشنهاد دادم. چندین سال منتظر چنین دیدگاهی بودم. سعی می‌کنم با تمام وجودم در این کار انرژی بگذاریم. من به کار گروهی اعتقاد دارم و در همین راستا برنامه‌هایم را پیش می برم.

وی ادامه داد: از اینکه نفرات فوتبالی و تحصیل‌کرده در این دوره و دوره های قبل حضور دارند باعث خوشحالی است و امیدوارم در کنار یکدیگر برنامه های خود را توسعه داده و خدمتی را هر چند کوچک برای فوتبال ایران انجام دهم. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، این است که از هر جایی کار کنیم و مسئولیتی که داریم، اگر کار خود را با نیت و صداقت در راه فوتبال پیش ببریم این چرخه فوتبال به درستی می چرخد و شاهد موفقیت خواهیم بود.

با تعامل و همکاری و برنامه‌های راهبردی برای موفقیت فوتبال پیش می‌رود
در ادامه میرشاد ماجدی گفت: امامی‌فر هم دوره و هم بازی من بوده و باعث افتخار است که فوتبالی ها کنار هم هستیم. ایشان فرد فوتبالی است و معضلات و شرایط اماکن ورزشی را بسیار خوب می‌داند. بنای مرکز ملی فوتبال به دوش همکاران حاضر در این مرکز که متعهد و با تجربه هستند، تاکنون پیش رفته و از امامی فر می‌خواهم با صبر و همت بالا، با تعامل و همکاری و برنامه های راهبردی پیش برود و در نهایت شاهد حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی باشیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: