تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...
بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به شهر‌های گروه قرمز و نارنجی ممنوع و خروج خودرو‌ها با پلاک بومی از این شهر‌ها نیز ممنوع است.

کد خبر: ۸۵۲۴۳
۱۱:۰۶ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

ورود خودرو‌های با پلاک غیر بومی و خروج پلاک بومی از شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع

دیدارنیوز ـ سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور‌های مواصلاتی کشور اظهار کرد: بر اساس گزارش‌های دریافتی در حال حاضر ترافیک در تمامی جاده‌های کشور روان و در حال حرکت است.

وی ادامه داد: ساعت ۰۰:۲۰ روز جاری، ۱۷ فروردین‌ماه، یک مورد حادثه تصادف ناوگان عمومی گزارش شد که در محور گرمسار-سرخه استان سمنان رخ داد. این اتوبوس با ۲۰ نفر سرنشین از مبدا قم به مقصد مشهد در حرکت بوده که اتوبوس اسکانیا با خروج از جاده دچار حادثه می‌شود. بر اساس بررسی‌ها علت این حادثه عدم توجه به جلو بوده که منجر به مجروح شدن دو تن شده بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص محدودیت و ممنوعیت‌های اعمال شده در پی تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا نیز اظهار کرد: ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به شهر‌های گروه قرمز و نارنجی ممنوع و خروج خودرو‌ها با پلاک بومی از این شهر‌ها هم ممنوع است.

وی با بیان اینکه ثبت تخلفات تردد‌های غیرمجاز در این طرح توسط دوربین‌های مکانیزه ثبت تخلف در شهرها، جاده‌ها و تیم‌های گشتی پلیس انجام می‌شود گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت‌های تردد شبانه خودرو‌ها در تمامی شهر‌های گروه قرمز، نارنجی، زرد و آبی از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد کماکان ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: