تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...

دو محیط‌بان ایثارگر به نام‌های «مهدی مجلل» و «میکاییل هاشمی» بر اثر اصابت گلوله سلاح جنگی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

کد خبر: ۸۵۲۳۱
۱۰:۴۳ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

شهادت دو محیط‌بان در زنجان

دیدارنیوز ـ به گزارش روز سه شنبه سازمان حفاظت محیط زیست، متأسفانه شب گذشته (دوشنبه) بر اثر تعقیب و گریز بین افراد ناشناس و محیط بانان که در تعقیب یک خودروی نیسان در منطقه حفاظت شده فیله خاصه استان زنجان بودند، دو نفر از محیط بانان ایثارگر به نام‌های مهدی مجلل و میکاییل هاشمی بر اثر اصابت گلوله سلاح جنگی، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وسعت منطقه فیله خاصه در استان زنجان ۱۱۰۵۳۲ هکتار است، گونه‌های درختی مانند درختان میوه و صنوبر و گونه‌های گیاهی، چون انواع آویشن، درمنه، انواع خانواده گندمیان وگیاهان بالشتکی را می‌توان نام برد.

حیات وحش منطقه نیز شامل آهوی ایرانی، گراز، پرندگانی، چون کبک، باقرقره، انواع پرندگان شکاری، انواع پرندگان آبزی و کنار آبزی مهاجر زمستانی و انواع خزندگان است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: محیط‌بانان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: