تیتر امروز

مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان با محمود فکری به توافق رسیدند.

کد خبر: ۸۵۲۰۳
۰۸:۵۶ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان شد

دیدارنیوز - در حالی که داریوش یزدی اعلام کرده بود که خداحافظی چند روز پیش او به معنای استعفا نبوده و از امروز (سه شنبه) نیز در تمرینات نفت حاضر می شود، گویا با مسئولان باشگاه برای ادامه همکاری به توافق نرسید.

مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان نیز در نهایت با محمود فکری، سرمربی سابق این تیم به توافق رسیدند تا فکری که مدت زیادی از جدایی او از استقلال تهران نمی گذرد، مجددا به عرصه مربیگری در لیگ بیستم برگردد.

محمود فکری درباره پذیرفتن هدایت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: امشب با باشگاه نفت قرارداد بستم. شناخت خیلی خوب من از تیم نفت مسجدسلیمان و مردم خوب و خونگرم و فضای این شهر و همچنین مسئولان این شهر، باعث شد که هدایت نفت را قبول کنم.

وی بیان کرد: ان شاءالله بتوانم با تمام توان و انرژی در نفت مسجدسلیمان کار کنم و بتوانیم جایگاه خوبی را برای نفت رقم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: کمک اهالی رسانه و دوستان می تواند برای ما مفید باشد و ان شاءالله با تلاش همگی بتوانیم نفت را که تیم بسیار خوبی است و مردم مسجدسلیمان با این تیم زندگی می کنند و به آن علاقه زیادی دارند، به جایگاه خوبی برسانیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: