تیتر امروز

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند، هر چند نسبت به آینده ناامید...
رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.

بارسلونا با پیروزی بر وایادولید در آخرین دقایق بازی به رده دوم رسید و اختلاف خود با اتلتیکو مادرید را به یک امتیاز کاهش داد.

کد خبر: ۸۵۱۹۷
۰۱:۴۰ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

بارسلونا در آخرین دقیقه لالیگا و ال کلاسیکو را جذاب کرد

دیدارنیوز - بابک مجیدی: بارسلونا در آخرین بازی هفته بیست و نهم لالیگا در خانه میزبان وایادولید رتبه شانزدهمی قرار گرفت و در یک بازی دشوار و پر استرس موفق شد در آخرین دقیقه بازی با شوت عثمان دمبله به برتری برسد و با کم کردن اختلاف خود با اتلتیکو مادرید به یک امتیاز خود را برای دیدار با رئال مادرید در هفته آینده آماده می‌کند.

آبی اناری‌ها که در خانه بازی می‌کردند خیال داشتند می‌توانند با یک برتری آسان و پرگل یک پیروزی دیگر به دست بیاورند، اما دفاع لایه لایه وایادولید اجازه بازی را به بازیکنان بارسلونا نداد. در نیمه دوم بارسلونا با آمدن برایتویت، آراخائو و ترینکائو فرصت‌های زیادی را به دست آورد، اما کم دقتی در ضربات آخر موقعیت‌ها را به هدر دادند. بازی که در حال پایان یافتن قرار داشت و دو امتیاز دیگر قرار بود از دست بارسلونا بلغزد ناگهان دی یانگ با سانتر خود بر روی دروازه و تاثیر آراخائو در نبرد هوایی توپ به مقابل پای دمبله افتاد و او با یک ضربه سر ضرب از کنار پای دروازه‌بان ویادولید عبور داد تا بارسلونا یکی از مهم‌ترین برد‌های خود در طول فصل را به دست بیاورد.  

بارسلونا در آخرین دقیقه لالیگا و ال کلاسیکو را جذاب کرد

شاگردان کومان با این پیروزی ۶۵ امتیازی شد و بار دیگر به رده دوم صعود کرد و اختلاف خود را با اتلتیکو مادرید به یک امتیاز رساند. بارسلونا در هفته آینده در دیداری حساس و سرنوشت ساز به دیدار رئال مادرید رقیب دیرینه خود خواهد رفت.  
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: