تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

خلیل زاده: نگران قرارداد میلیچ نیستیم

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: نگرانی بابت تمدید قرارداد میلیچ نداریم و او به کار خود در تیم ما بدون مشکل ادامه خواهد داد.

کد خبر: ۸۵۱۷۰
۱۵:۲۸ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰

خلیل زاده: نگران قرارداد میلیچ نیستیم

دیدارنیوز - اسماعیل خلیل‌زاده پس از خروج از باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز نشستی برگزار شد اما قرار نبود که اعضای هیات مدیره در آن حضور داشته باشند و جلسه هیات مدیره به فردا موکول شد. من هم به خاطر پیگیری برخی کارها به باشگاه آمدم.

وی در مورد اینکه فردی مدعی شده از باشگاه استقلال طلب چند میلیاردی دارد، افزود: چند ماه  قبل من از این مساله مطلع شدم و به امور مالی باشگاه گفتم که این موضوع را پیگیری کند. پس از بررسی هم قرار بود گزارش داده شود. طبق گفته احمد سعادتمند این پول برای پرداخت بخشی از مطالبات شیخ دیاباته دریافت شده است. کمیته حقوقی باشگاه به این موضوع معترض شده و در دادگاه این موضوع در حال بررسی است.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه اعضای هیات مدیره باشگاه از صدور این چک مطلع بودند یا خیر، اضافه کرد: هیات مدیره از این موضوع مطلع نبود اما مدیرعامل وقت باشگاه احمد سعادتمند پشت چک را امضا کرده است.

خلیل زاده در رابطه با آخرین وضعیت محمد دانشگر خاطرنشان کرد: در مورد بازیکنان بهتر است احمد مددی مدیرعامل باشگاه صحبت کند.


وی در مورد وضعیت مالی باشگاه و اینکه یکی از حامیان مالی باشگاه به جای استقلال با تیم دیگری وارد مذاکره شده است، تصریح کرد: در مورد این موضوع نیز بهتر است احمد مددی صحبت کند.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد حضور علی نامداری در هیات مدیره باشگاه تصریح کرد: او در حال حاضر به عنوان مشاور هیات مدیره فعالیت می کند و اگر خدا بخواهد به جمع ما اضافه می شود.

خلیل زاده در رابطه با شرایط مالی تیم های پایه باشگاه اظهار داشت: من امروز گفتم که پیگیری کنند و در مورد این مو

ضوع در نشست بعدی هیات مدیره بحث خواهد شد.وی در مورد اظهارات علی سامره مربی تیم پدیده که گفته بود اعضای هیات مدیره استقلال حاضر نشدند چک انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال را امضا کنند، گفت: گذشته، گذشته است. اگر ما بازیکنی را نمی‌خواستیم که پیگیر جذب او نمی شدیم. هر کاری باید به روش قانونی انجام شود و نباید به صورت غیر قانونی باشد تا در آینده برای باشگاه مشکل ساز شود.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در رابطه با تمدید قرارداد هرویه میلیچ تصریح کرد: نگرانی بابت این موضوع نداریم.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر