تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

شکوری: سند ساختمان باشگاه پرسپولیس به نام شستا نخورده است

سخنگوی باشگاه پرسپولیس می‌گوید سه دانگ از سند ساختمان این باشگاه به نام شستا نخوره است.

کد خبر: ۸۵۱۳۳
۱۲:۵۶ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰

شکوری: سند ساختمان باشگاه پرسپولیس به نام شستا نخورده است

دیدارنیوز - ابراهیم شکوری درباره شکایت باشگاه پدیده به خاطر بازی کردن عیسی آل‌کثیر، اظهار کرد: تمام الزامات قانونی درباره عیسی آل‌کثیر از سوی باشگاه پرسپولیس رعایت شده است و او از روز ۱۴ فروردین می‌توانست بازی کند و مشکلی از بابت پرداحت جریمه او وجود نداشت. ما در این زمینه هم نامه مکتوب داشتیم که می‌توانست بازی کند.

او در ادامه درباره بازیکن تیم فوتبال پدیده هم گفت: درباره این بازیکن هم باشگاه پیکان شکایت کرده و هم باشگاه قبلی این بازیکن یعنی نود ارومیه از او شکایت کرده است که فسخ قراردادش غیر قانونی بوده است و ما هم پیرو این موضوع، در زمان قانونی از سوی مدیر تیم شکایت مربوط را به ناظر مسابقه دادیم و امیدواریم آن چه حق شود اجرایی شود.

او همچنین گفت: درباره عیسی‌ آل‌کثیر اتفاقاتی رخ داد که حتی منافع ملی را متضرر می‌کرد و هنوز هم دوستان دست بردار نیستند اما بهتر است دوستان در زمین مسابقه به دنبال نتیجه گرفتن باشند.

شکوری هم‌چنین درباره اعتراض یحیی گل‌محمدی به بلند بودن چمن ورزشگاه امام رضا مشهد هم گفت: کادر فنی و ما در بازی‌های بین‌اللملی حضور دارند و از استانداردها خبر دارند. متاسفانه طبق نظر آقای گل‌محمدی زمین چمن بازی با پدیده استاندارد نبوده و داور بازی‌ هم معترض بوده اما چون زمان کافی وجود نداشت بازی برگزار شد. ما ازسازمان لیگ می‌خواهیم که بیش‌تر با این مشکلات برخورد کند چون اگر این موضوع‌ها پیگیری نشود، هر شهری برای خودش یک سیستم را پیاده می‌کند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره بدهی فدراسیون فوتبال به شستا و وضعیت سه دانگ از سند ساختمان باشگاه پرسپولیس هم گفت: این موضوع به فدراسیون فوتبال و شستا ارتباط دارد و به پرسپولیس هیچ ارتباطی ندارد و آن طور که من شنیدم آقای عزیزی‌خادم پیگیر موضوع است تا مشکلی برای باشگاه پرسپولیس که نقشی در این مساله نداشته، ایجاد نشود. فدراسیون فوتبال به اندازه کافی دارایی دارد که اگر مشکلی هم پیش بیاید سمت باشگاه پرسپولیس نیایند.

او در پاسخ به این  سوال که آیا سه دانگ از سند ساختمان اداری باشگاه پرسپولیس به نام شستا خورده است یا خیر؟ گفت: نه ما هیچ ابلاغی دریافت نکردیم اما نکته مهم این است که ساختمان متعلق به پرسپولیس است اما سند آن به نام فدراسیون فوتبال است و در زمان خرید ساختمان هم حدودا نیمی از پول را باشگاه پرداخت کرده است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر