تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...

مدیرعامل شرکت شهرسالم از آغاز واکسیناسیون ۱۴ هزار پاکبان در پایتخت خبر داد.

کد خبر: ۸۵۱۱۵
۱۲:۰۷ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰

آغاز واکسیناسیون ۱۴ هزار پاکبان در پایتخت

دیدارنیوز ـ حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم درباره موضوع واکسیناسیون پاکبان‌های تهران اظهار داشت:‌با پیگیری‌های مجموعه شهرداری به دلیل اینکه پاکبان‌ها با مواد عفونی و آلوده و گاهی با پسماند‌های پزشکی روبه‌رو هستند اولین محموله برای واکسیناسیون پاکبان‌ها در پایتخت اختصاص داده شد.

وی افزود: واکسیناسیون پاکبان‌های تهران از روز گذشته آغاز شده و قرار است ۱۴ هزار پاکبان واکسینه شوند که اختصاص محموله واکسن به پاکبان‌ها طی سه مرحله انجام خواهند گرفت که مرحله نخست آن روز گذشته آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت شهرسالم ادامه داد: واکسیناسیون کرونای تطهیرکنندگان بهشت‌زهرا (س) نیز به صورت کامل انجام شده و در حال حاضر برای رانندگان اتوبوس و کارکنان مترو درخواست اختصاص واکسن داشته‌ایم واین مسأله بسیار حائز اهمیت است چرا که اگر هر راننده مبتلا به این بیماری شود امکان درگیر شدن شهروندان و مسافران با کرونا بیشتر خواهد شد.

چوبینه در پاسخ به این پرسش که آیا کارکنان مراکز درمانی و درمانگاه‌های شرکت شهرسالم در مقابل کرونا واکسینه شده‌اند، گفت:‌خیر، ۱۱۰۰ نفر از کارکنان مراکز درمانی و درمانگاه‌ها لیست آن‌ها به وزارت بهداشت ارسال شده و منتظر اختصاص واکسن برای آن‌ها هستیم.

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۳۵۰۰ نفر در شهرداری تهران مبتلا به این بیماری شده‌اند.

منبع: فارس
برچسب ها: واکسن کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: