تیتر امروز

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور
سینما با چاشنی تفکر (۱۳)

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

منابعی در حزب لیکود اعلام کردند که احتمالا این حزب قدرت را از دست بدهد.

کد خبر: ۸۵۰۸۷
۱۰:۰۱ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰

حزب نتانیاهو: احتمالا قدرت را از دست بدهیم

دیدارنیوز - به نقل از شبکه خبری المیادین، رسانه‌های اسرائیلی به نقل از منابعی در حزب لیکود اعلام کردند: به احتمال زیاد قدرت را از دست بدهیم و فراکسیون تغییر دولت را تشکیل دهد. نفتالی بنت، رئیس حزب یمینا باید یک تصمیم بگیرد یا نخست‌وزیر شود یا با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر کنونی به انتخابات پنجم برود.

این منابع اعلام کردند: طی ۲۴ ساعت گذشته توافقی میان بنت و یائیر لاپید، رئیس حزب "آینده‌ای هست" حاصل شد. دو طرف توافق کردند که ابتدا بنت نخست‌وزیر شود. لاپید خواهان دولتی متشکل از ۱۸ وزیر است و بنت علنا از حمایت نتانیاهو دست کشیده است.

این منابع تأکید کردند: بتسلئیل سموتریتش، رئیس فراکسیون صهیونیسم افراطی نیز موضع نهایی خود را اتخاذ و اعلام کرده که از دولت مورد حمایت منصور عباس، رئیس لیست متحد عربی حمایت نمی‌کند.

بعد از اینکه نتانیاهو احزاب راست‌گرا را دعوت به ائتلاف کرد، حزب یمینا در بیانیه‌ای اعلام کرد که نفتالی بنت به شهروندان توجه می‌کند و صرفا به دنبال دستیابی به کرسی در کنست نیست.

این حزب اعلام کرد که بنت به تلاش‌های خود برای تشکیل دولت باثبات که رژیم صهیونیستی را از آشوب نجات دهد، ادامه می‌دهد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: