تیتر امروز

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

کدام سیاستمدار کاندیدا می‌شود و کدام داوطلب انتخابات چه می‌گوید؟ در فضای انتخاباتی فعلی هیچ یک از این‌ها به اندازه سخنان فائزه هاشمی شنیده نمی‌شود؛ کسی که قصد رای ندادن در انتخابات را دارد!

مستنداتی که باشگاه پرسپولیس مدعی است نشان از حضور غیر قانونی یک بازیکن پدیده در بازی روز گذشته دارد ارائه شده است.

کد خبر: ۸۵۰۴۱
۱۵:۳۸ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۰

مستندات حضور غیر قانونی بازیکن پدیده مقابل پرسپولیس (سند)

دیدارنیوز - روز گذشته و بعد از سوت پایان دیدار پرسپولیس - پدیده بود که ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس مدعی حضور یک بازیکن غیر مجاز در ترکیب تیم مشهدی شد و اعلام کرد با مدارک و مستنداتی که در اختیار این باشگاه است قصد دارند از پدیده شکایت و نتیجه را ۳ بر صفر به سود خودشان تغییر دهند.

حالا طبق مستنداتی که به دست ایلنا رسیده، باشگاه ۹۰ ارومیه که باشگاه قبلی بازیکن پدیده یعنی محمدرضا فلاحیان از این بازیکن به فدراسیون فوتبال شکایت کرده و مدعی شده امضا‌هایی که پای برگه فسخ ارائه شده از سوی این بازیکن وجود داشته با امضا‌های اصلی مطابقت ندارد و به همین دلیل فسخ این بازیکن غیر قانونی بوده است.

در ادامه منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هم با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار رسیدگی به این موضوع و بررسی اصالت امضا‌های ارائه شده پای فسخ قرار داد این بازیکن شده است و بدین ترتیب این پرونده در حال پیگیری و رسیدگی است.

 حالا باشگاه پرسپولیس قرار است با ارائه این مستندات و سایر مستنداتی که در اختیار دارد پرونده این بازیکن و حضورش در دیدار با پرسپولیس در هفته نوزدهم را پیگیری کرده و به مراجع قانونی منتقل کند و در صورتی که به نتیجه برسد جریان بازی را تغییر داده و نتیجه را ۳ بر صفر به سود خود تغییر دهد.

 

مستندات حضور غیر قانونی بازیکن پدیده مقابل پرسپولیس (سند)

 

مستندات حضور غیر قانونی بازیکن پدیده مقابل پرسپولیس (سند)

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: