تیتر امروز

جشنواره ملی «ایرانبانان» با همکاری شورای هماهنگی و دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار می‌شود.

کد خبر: ۸۴۹۹۴
۱۲:۱۶ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۰

جشنواره ملی ایرانبانان برگزار می‌شود

دیدارنیوز ـ دبیرخانه جشنواره ایرانبانان از انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دعوت می‌کند، برای این جشنواره گزارش برنامه‌ها و عملکرد‌های دوسالانه خود را به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

فعالیت‌های نوروزی (سمن‌ها، سین هشتم)، میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، توانمندسازی و جذب مشارکت‌های مردمی، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی، فعالیت در مناطق کم‌برخوردار روستایی و فعالیت‌های زمان بحران، محور‌های این جشنواره هستند.

شرکت برای انجمن‌های حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آزاد است، گزارش‌های دریافتی در قالب فرمت ارسالی دبیرخانه پذیرفته می‌شود، همچنین گزارش‌های دریافتی باید به آدرس دبیرخانه و آدرس تلگرامی اعلامی جشنواره ارسال شود.

مهلت ارسال آثار اردیبهشت ۱۴۰۰ تا ۲ مرداد ۱۴۰۰ است، انتخاب و داوری آثار ۱۶ تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ انجام می‌شود و اختتامیه جشنواره ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

دبیرخانه این جشنواره در تهران، خیابان آزادی، تقاطع یادگار امام وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ساختمان شماره ۲ دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد واقع شده است.

منبع: مهر
برچسب ها: میراث فرهنگی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: