تیتر امروز

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور
سینما با چاشنی تفکر (۱۳)

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی اعلام کرد: در صورتی که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا درخواستی مبنی بر توقف یا ممنوعیت پرواز‌های خارجی یا داخلی شود، به سرعت آن را اعمال خواهیم کرد.

کد خبر: ۸۴۹۷۷
۱۰:۵۲ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۰

توقف پرواز‌های ترکیه در صورت درخواست ستاد کرونا

دیدارنیوز ـ در پی افزایش شیوع ویروس کرونا به ویژه از نوع کرونای جهش یافته انگلیسی در کشور‌های همسایه و هشدار‌های متعددی که طی روز‌های گذشته مبنی بر توقف پرواز‌های ترکیه اعلام شده است، ابوالقاسم جلالی -معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی - در گفتگویی در این باره اظهار کرد: سازمان هواپیمایی تابع ستاد ملی مقابله با کرونا و ودیگر متولیان حوزه بهداشت است و اگر درخواستی به این سازمان مبنی بر توقف یا ممنوعیت پرواز‌های خارجی و داخلی برسد، قطعا آن را اجرایی خواهیم کرد.

وی افزود: تا کنون درخواستی مبنی بر توقف پرواز‌های ترکیه به دست ما نرسیده است، اما به محض ابلاغ آن را اجرایی می‌کنیم.

البته این اظهارات درحالی است که طی روز‌های گذشته سعید نمکی - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی - طی نامه‌ای خطاب به رحمانی فضلی - وزیر کشور - و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با بیماری کرونا خواسته بود که با توجه به شیوع گسترده بیماری کووید ۱۹ در کشور ترکیه با ویروس موتاسیون یافته حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده به مدت یک هفته ایاب و ذهاب از طریق مرز‌های هوایی و زمینی با این کشور متوقف شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: ترکیه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: