تیتر امروز

بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا امنیت را مقوله مهم در کشور و زندگی اجتماعی مردم دانست و گفت: با مدیریت و اشراف مرزبانان بر مرز‌ها و فعالیت قرارگاه مقداد فرماندهی مرزبانی ناجا در ایام نوروز، مرز‌ها به نحوه احسن کنترل شد که جای قدردانی و تشکر دارد.

کد خبر: ۸۴۹۱۸
۱۶:۴۰ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۰

اقدامات مرزبانان برای امنیت مسافران نوروزی

دیدارنیوز ـ به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار حسن اسدالهی در قرارگاه نوروزی مقداد فرماندهی مرزبانی ناجا با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی مرزبانان و مجاهدت‌های آن‌ها در تأمین امنیت مرز‌های کشور افزود: مأموریت اصلی و ذاتی مرزبانان حفظ و صیانت از مرز‌های کشور است که سلحشوران و ایثارگران مرزبانی با مجاهدت وصف ناشدنی در اجرای این مأموریت خطیر خوش درخشیدند.

وی بر استمرار امنیت پایدار در مرز‌ها تأکید کرد و افزود: امنیت مقوله‌ای مهم در کشور و زندگی اجتماعی مردم و مرزنشینان است که مرزبانان باید با استعانت از خداوند منان، در این زمینه بیش از پیش کوشا باشند.

سردار اسدالهی اقدامات مرزبانان را در ایام نوروز ۱۴۰۰ برای امنیت مرز‌ها و احساس امنیت مسافران و مردم در کشور موثر دانست و تصریح کرد: با مدیریت و اشراف مرزبانان بر مرز‌ها و فعالیت قرارگاه مقداد فرماندهی مرزبانی ناجا در ایام نوروز، مرز‌ها به نحوه احسن کنترل شد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: