تیتر امروز

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور
سینما با چاشنی تفکر (۱۳)

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین مقطعی در جاده چالوس خبر داد و گفت: توصیه می‌کنیم رانندگان حتما از محور‌های جایگزین استفاده کنند.

کد خبر: ۸۴۷۶۹
۱۴:۴۱ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۰

اعلام مسیر جایگزین برای بازگشت از شهر‌های شمالی

 

دیدارنیوز ـ سرهنگ احمد شیرانی در این باره اظهار کرد: از ابتدای امروز بررسی تردد در جاده‌ها را در دستور کار داشتیم.

وی ادامه داد: تغییر محسوس و کمی را نسبت به روز گذشته شاهد هستیم، اما خوشبختانه اکثر محور‌ها دارای ترافیک سبک و روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار کرد: در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس در مقاطعی بعد از محدوده مرزن آباد شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم که با توجه به ظرفیت کم این جاده و همزمان شدن سفر برخی از هموطنان توصیه می‌کنیم حتما از محور‌های جایگزین استفاده کنند.

وی با اشاره به محور‌های جایگزین هراز، فیروزکوه و قزوین-رشت گفت: این محور‌ها ظرفیت بالاتری دارند.

سرهنگ شیرانی اظهار کرد: با توجه به اینکه به پایان تعطیلات نوروز نزدیک می‌شویم تعدادی از هموطنان در سفر هستند و همزمانی زمان بازگشت ظرفیت جاده‌ها را اشباع می‌کند و موجب وقوع ترافیک‌های نیمه سنگین می‌شود. مدیریت زمان سفر موجب می‌شود که ترافیک سنگینی را شاهد نباشیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: