تیتر امروز

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

کدام سیاستمدار کاندیدا می‌شود و کدام داوطلب انتخابات چه می‌گوید؟ در فضای انتخاباتی فعلی هیچ یک از این‌ها به اندازه سخنان فائزه هاشمی شنیده نمی‌شود؛ کسی که قصد رای ندادن در انتخابات را دارد!

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از انجام واکسیناسیون ورزشکاران پارالمپیکی برابر ویروس کرونا خبر داد و گفت: روز یکشنبه ۱۵ فروردین کلیه ورزشکاران پارالمپیکی برابر بیماری کرونا واکسینه خواهند شد.

کد خبر: ۸۴۷۴۹
۱۲:۳۲ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۰

وزنه برداران پارالمپیکی واکسینه می‌شوند

 

دیدارنیوز ـ مسعود حمیدی در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران پارالمپیکی و مبارزه با بیماری کرونا، واکسیناسیون کلیه ورزشکاران و کادر فنی اعزامی به بازی‌های پارالمپیک توکیو، روز یکشنبه ۱۵ فروردین انجام خواهد شد.
وی همچنین درباره زمان برگزاری اردوی ورزشکاران پارالمپیکی در سال جدید، گفت: اردوی آمادگی کلیه ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پارالمپیک توکیو از ۱۵ فروردین به بعد در تهران و کیش برپا خواهد شد.
حمیدی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل مربی حامد امیری پرتابگر نیزه شانس کسب مدال طلا در توکیو مرتفع شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: اردوی آمادگی حامد امیری از روز یکشنبه ۱۵ فروردین به همراه محسن عزیزنژاد مربی اختصاصی پرتاب نیزه پس از انجام واکسیناسیون در جزیره کیش آغاز می‌شود و به مدت یکماه ادامه خواهد داشت.

وی در پایان از برگزاری اردوی استعدادیابی تیم ملی جوانان بوچیای زنان و مردان در محل فدراسیون جانبازان و معلولان خبر داد و افزود: اولین مرحله اردوی استعدادیابی تیم ملی جوانان بوچیای زنان و مردان انتخابی بازی‌های پاراآسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱، با دعوت از ۳۰ ورزشکار از شانزدهم تا نوزدهم فروردین ماه در محل فدراسیون برگزار می‌شود و در پایان این اردوی استعدادیابی، نفرات اصلی جهت اعزام به بازی‌های پاراآسیایی جوانان، به تیم ملی دعوت خواهند شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: