تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...

در جلسه‌ای که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت و فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران برگزار شد، وضعیت تخت‌های مراکز درمانی تهران برای مواجهه با پیک‌های بعدی کرونا مورد بررسی قرار گرفت.

کد خبر: ۸۴۷۱۷
۱۰:۳۹ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۰

بررسی وضعیت تخت‌های بیمارستانی تهران به دلیل پیک جدید کرونا

 

دیدارنیوز ـ در جلسه‌ای که با حضور دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران در محل ستاد مقابله با کرونای استان تهران برگزار شد، وضعیت مدیریت تخت‌های مراکز درمانی استان تهران مورد بررسی قرار گرفت.

جان بابایی در این جلسه با اشاره به لزوم آمادگی تمامی بیمارستان‌های استان تهران برای مواجهه با پیک‌های بعدی کرونا، وضعیت تخت‌های درمانی در مراکز درمانی استان را مورد بررسی قرار داد. همچنین دکتر زالی نیز با اشاره به ضرروت ارائه خدمات به همه بیماران، به ارائه نکاتی درباره چگونگی تخصیص تخت‌های درمانی به بیماران کرونایی پرداخت.

بر اساس اعلام وبدا، در ادامه این جلسه که با حضور دکتـر رضا گل پیرا _ سرپرست دفتر مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت، دکتر محمد تقی طالبیان معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت، دکتر حبیب ملک پور سرپرست مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت و جمعی از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، ظرفیت‌ها، نیاز‌ها و چالش‌های مراکز درمانی استان برای مقابله با پیک‌های بعدی کرونا مورد بررسی قرار گرفت و درباره مدیریت تخت‌های درمانی بحث و تبادل نظر شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: