تیتر امروز

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند، هر چند نسبت به آینده ناامید...
رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان، گفت: در چند روز گذشته در این شهرستان شاهد افزایش موارد مراجعه و موارد مثبت تست کرونا در بین مراجعین هستیم.

کد خبر: ۸۴۶۹۷
۱۵:۴۷ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۰

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان:هشتاد درصد تست‌های کرونا در هندیجان مثبت هستند

دیدارنیوز ـ داود رئیسی افزود: با آغاز سال جدید، با وجود تاکیدات فراوانی که در کنترل دید و بازدید‌های نوروزی داشتیم، اکنون بعد از گذشت ده روز از آغاز سال جدید، شاهد افزایش موارد مثبت و پیک صعودی بیماری در شهرستان هستیم، در این بین هندیجان شمالی کانون اصلی این افزایش است. 

رئیسی ادامه داد: هشتاد درصد از تست‌های رپید و PCR که انجام می‌شود، مثبت هستند که بسیار بالا و هشدار دهنده است، رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان مهمترین اصل برای مقابله با ویروس کروناست و تا زمان انجام واکسیناسیون برای تمام گروه‌ها و افراد جامعه، رعایت این اصول اجتناب ناپذیر است.

وی در پایان گفت: تجمعات فامیلی و خانوادگی عامل اصلی افزایش شدید موارد کرونا در هندیجان است، اکثریت بیماران شناسایی شده اعضاء خانواده هم هستند، افراد فامیل و اعضاء درجه یک خانواده، ساعت‌های طولانی بدون محافظت و با زمان ماندگاری زیاد در کنار هم می‌مانند که باعث انتقال بیماری بین آنان خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان در پایان بیان داشت: مهمترین راه در امان ماندن از ابتلا به ویروس کرونا، علاوه بر رعایت اصول شفا (شستن دست ها، فاصله فیزیکی و استفاده از ماسک) پرهیز از دور همی‌های خانوادگی است.

منبع: ایلنا
برچسب ها: کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: