تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از آمادگی صد درصدی پلیس راهور تهران بزرگ در روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اعلام شده جلوگیری خواهد کرد.

کد خبر: ۸۴۶۹۲
۱۲:۲۶ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۰

آمادگی راهور تهران در روزطبیعت

دیدارنیوز ـ سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در گفتگو با ایسنا، درباره آماده باش نیرو‌های پلیس راهور تهران بزرگ در روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین اظهار کرد: پلیس راهور تهران بزرگ برابر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح‌های انتظامی و ترافیکی را تهیه و اجرا خواهد کرد.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی‌هایی که صورت گرفته است پلیس راهور تهران بزرگ طی روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه به صورت کامل و صد درصدی در آماده باش قرار می‌گیرند و جهت کنترل ترافیک و تردد‌ها در محل حضور خواهند داشت و اقدامات ترافیکی ویژه این دو روز را انجام می‌دهند. 

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: باز بودن بوستان‌ها و مراکز تفرجگاهی منوط به نظر ستاد ملی مبارزه با کروناست. 

وی گفت: در هر حال بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، پلیس راهور تهران بزرگ با کلیه امکانات نیروی انسانی، تجهیرات خود ترافیک معابر داخلی و منتهی به پارک‌های شهر تهران مانند چیتگر، سرخه حصار، یاس فاطمی و کلیه اماکن تفرجگاهی را پوشش خواهند داد. همچنین کلیه خیابان‌ها و بزرگراه‌های اطراف سایر بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها از ساعات ابتدایی صبح پوشش داده خواهند شد.

سرهنگ موسوی پور افزود: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اشاره شده جلوگیری خواهد کرد و اگر ممنوعیتی اعلام نشود در جهت روان سازی ترافیک اقدامات لازم را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است نیرو‌های پلیس راهور آمادگی صد درصدی در هر دو روز پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ را در کلیه معابر سطح شهر دارند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سیزده به در
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: