تیتر امروز

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

کدام سیاستمدار کاندیدا می‌شود و کدام داوطلب انتخابات چه می‌گوید؟ در فضای انتخاباتی فعلی هیچ یک از این‌ها به اندازه سخنان فائزه هاشمی شنیده نمی‌شود؛ کسی که قصد رای ندادن در انتخابات را دارد!

در روزهای استراحت تیم های باشگاهی ایران، تیم دوم تبریز در لیگ برتر دچار ماجراهای عجیبی شده و زنوزی مالک آن فعالیت این تیم را معلق کرده است.

کد خبر: ۸۴۴۶۱
۱۲:۵۱ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۰

پایان کار زنوزی و ماشین‌سازی؛ تنها ماشینی که مشتری ندارد!

 

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: پس از انتشار نامه مالک تیم ماشین‌سازی تبریز مبنی بر واگذاری این تیم به هیات فوتبال آذربایجان شرقی، رئیس این هیات اعلام کرد که فعلا امکان واگذاری این باشگاه وجود ندارد. زنوزی نیز در واکنش بعدی اعلام کرد که ادامه تیمداری برایش ممکن نیست.

به این ترتیب باشگاه ماشین‌سازی تبریز فعلا در حالت تعلیق به سر می‌برد و مشخص نیست که وضعیت این تیم در ادامه لیگ به چه ترتیبی خواهد بود.

از هفته‌ها قبل نتایج ضعیف این تیم و سقوط به قعر جدول لیگ منجر به  واکنش هایی از سوی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی شد واکنش هایی که حواشی را هم به دنبال داشت و در نهایت به صدور چند بیانیه منجر شد. درخواست زنوزی از رئیس هیات فوتبال استان اما در حالی صورت گرفت که این هیات علی رغم ابراز نگرانی هایی که طی ماه های اخیر نسبت به وضعیت ماشین کرده بود، از توانایی کافی برای اداره باشگاه برخوردار نبود و همه در انتظار واکنش رسمی این هیات به نامه زنوزی بودند.

سرانجام بعد از مذاکرات چند روزه بین هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و نماینده زنوزی، سایت رسمی این هیات نامه ای را از زبان رئیس خود منتشر کرده و اعلام نمود که در شرایط فعلی امکان واگذاری باشگاه ماشین سازی وجود ندارد. نامه ششگلانی به زنوزی با جمله ای شروع شده که با توجه به مذاکرات چند روز اخیر طرفین بسیار عجیب به نظر می رسد؛ جمله ای که در آن به صحت و سقم مکاتبه زنوزی با هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی اشاره شده است.

پایان کار زنوزی و ماشین‌سازی؛ تنها ماشینی که مشتری ندارد!

 

همان گونه که در تصویر نامه یاد شده مشاهده می کنید، رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی از محمدرضا زنوزی خواسته تا پایان فصل به مالکیت خود در باشگاه ماشین سازی ادامه دهد. در این نامه دلایلی برای این درخواست ذکر شده و در پایان نیز از زنوزی خواسته شده تا در صورت امکان و بخاطر حفظ اعتبار فوتبال آذربایجان و در راستای تداوم عنایت و خدمات مالک ماشین سازی، ترتیبی اتخاذ شود تا مدیریت باشگاه تا پایان فصل با مدیریت او صورت گیرد تا در آینده ای نزدیک مقدمات انتقال ماشین به مالک جدید انجام بپذیرد.

محمدرضا زنوزی نیز در واکنش به این نامه عجیب، نامه ای را منتشر کرده و ضمن ابراز شگفتی از پاسخ ششگلانی، به موارد جدیدی اشاره کرد که می تواند باعث ابعاد جدیدی از فعل و انفعالات صورت گرفته در هیات فوتبال استان را روشن کند. زنوزی همچنین اعلام کرده با وجود نامه ششگلانی، قصد ادامه فعالیت در باشگاه ماشین سازی را ندارد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: