تیتر امروز

بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

استاندار گلستان با اشاره به حادثه تعرض به دو کودک گنبدی، گفت: دستگاه قضایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرد خاطی را مجازات می‌کند.

کد خبر: ۸۴۴۳۸
۱۴:۵۴ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۰

استاندار گلستان: دستگاه قضایی در کوتاه‌ترین زمان فرد تعرض کننده به دو کودک را مجازات می‌کند

دیدارنیوز ـ هادی حق شناس امروز با حضور در فرمانداری گنبد کاووس اظهار کرد: حادثه سد گلستان حادثه‌ای تلخ بود و دستگاه قضایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن حکم فرد خاطی را صادر خواهد کرد تا متخلف مطابق قانون مجازات شود.وی افزود: تعرض به دو کودک معصوم حادثه‌ای تلخ بود که خوشبختانه تمام دستگاه‌های مسئول از ابتدا به پرونده ورود کردند و انشاالله دستگاه قضایی مطابق قانون فرد خاطی را مجازات خواهد کرد.

استاندار گلستان بیان کرد: از بزرگان و مسئولان گنبد کاووس و به ویژه جوانان گنبدی به واسطه صبر و تحمل تشکر می‌کنم که اجازه ندادند ضد انقلاب از این حادثه تلخ سوء استفاده کند.

حق شناس گفت: خوشبختانه همراهی تمام دستگاه‌ها بگونه ایست که اجازه نخواهیم داد رسانه‌های بیگانه خدشه‌ای به وحدت استان وارد کنند.

اول فروردین‌ماه امسال در پی انتشار خبری مبنی بر تعرض به دو کودک ۷ و ۸ ساله در یکی از روستا‌های گنبدکاووس، ناراحتی و حساسیت زیادی بین مردم منطقه ایجاد شد و بلافاصله دادستانی به موضوع ورود کرد.

پزشکی قانونی گنبدکاووس، پس از بررسی موضوع تجاوز به این دو کودک را رد کرد. دادستانی به اتهام آدم‌ربایی برای متهم که مردی ۵۵ ساله است، قرار بازداشت موقت صادر و متهم روانه زندان شد.

رییس کل دادگستری استان گلستان هم روز گذشته گفت که این پرونده با سرعت و قاطعیت رسیدگی می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: آزار کودکان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: