تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، رییس انستیتو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
تابلو بورس

چند روز از آخرین مثبت بودن روند شاخص کل بورس گذشته و حالا بعد مدتی منفی خوردن بورس و پس از یک اول هفته قرمز مجدداً شاخص کل بورس مثبت و تابلو سبز رنگ شد. شاخص کل فرابورس هم روند مثبتی طی کرد.

کد خبر: ۸۳۴۸۲
۱۳:۰۲ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
بزرگان تابلو بورس را سبز کردند

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: شاخص کل بورس امروز ۰.۵ درصد رویش داشت، یعنی چیزی حدود ۵ هزار و ۸۶۳ واحد صعود. با این تفاسیر، شاخص کل بورس در ارتفاع ۱ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۵۸۷ ایستاد. شاخص هم وزن، اما با سقوطی ۰.۰۲ درصدی، معادل ۹۲ واحدی بر روی ۴۳۰ هزار و ۸۵۱ ایستاد.

شش نماد از هفت نماد تأثیرگذار بورس امروز مثبت بودند. این نماد‌ها عبارت بودند از: «فولاد»، «وغدیر»، «فخوز»، «شبندر»، «شپنا» و «فملی» و تنها یک نماد تأثیرگذار، یعنی «وامید» منفی بود.
نماد‌های «اپال»، «برکت»، «شپنا»، «شستا»، «فملی»، «شتران» و «وتجارت» در گروه پرتراکنش‌های بورس بودند که از این بین چهار نماد روند مثبت داشتند. نماد‌های «کزغال»، «رافزا»، «وسپهر»، «سمگا»، «آریا»، «ذوب» و «شگویا» هم در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.
آخرین قیمت ۸۸ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۶۸ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.
ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود پنج هزار و ۷۰ میلیارد تومان رسید.
شاخص کل فرابورس، بعد از یک روز حرکت منفی مجدداً روند صعودی به خود گرفت و در پایان ساعت کاری بازار، با ۴۰ واحد صعود در ارتفاع ۱۶ هزار و ۹۴۵ ایستاد. تأثیرگذارترین نماد‌های بازار فرابورس طی معاملات امروز عبارت بودند از «زاگرس»، «آریا»، «بپارس»، «صبا»، «شراز»، «ذوب» و «شاوان».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: