در شب آخر دور مقدماتی لیگ ملت‌های اروپا، بلژیک و ایتالیا با برتری مقابل بوسنی و بلژیک با برد حساس برابر دانمارک جواز حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا را کسب کردند و به جمع تیم‌های فرانسه و اسپانیا پیوستند.

کد خبر: ۷۶۰۴۱
۱۰:۱۱ - ۲۹ آبان ۱۳۹۹
ایتالیا و بلژیک به جمع اسپانیا و فرانسه در لیگ ملت‌های اروپا پیوستند
 
دیدارنیوز – بابک مجیدی: لیگ ملت‌های اروپا، مراحل مقدماتی خود را به اتمام رساند و درنهایت اسپانیا به همراه فرانسه رقبای خود در نیمه نهایی را شناختند.
 
شب گذشته ایتالیا با هدایت روبرتو مانچینی در دیداری نسبتا آسان با بوسنی موفق شد با گل‌های آندرا بلوتی و دومینیکو براردی با نتیجه ۲- ۰ از سد بوسننی بگذرد و با ۱۲ امتیاز صدرنشین و راهی دور نیمه نهایی شود. در دیگر دیدار این گروه هم لهستان در حالی که با یک گل از سد هلند پیش بود، نهایتا با گل‌های ممفیس دیپای از روی نقطه پنالتی و واینالدوم ستاره خط میانی لیورپول مقابل یاران لواندوفسکی کامبک زدند، ولی در نهایت این سه امتیاز برای صعود به مرحله بعد کافی نبود و در همان رتبه دوم باقی ماندند.
 
ایتالیا و بلژیک به جمع اسپانیا و فرانسه در لیگ ملت‌های اروپا پیوستند

در گروه بعدی، بلژیک با حضور ستارگان خود میزبان تیم دانمارک بود که از اهمیت ویژه‌ای برای هر دو تیم برخوردار بود و در نهایت شاگردان مارتینز موفق شدند با گل‌های تیلمانس، دبل لوکاکو و گل لحظات آخری کوین دی بروین موفق شدند برحریف سخت کوش خود پیروز شده و راهی دور نیمه نهایی و به جمع سه تیم اسپانیا، فرانسه و ایتالیا پیوستند.  در دیگر دیدار این گروه هم، انگلیس موفق شد در دیداری که فیل فودن ستاره جوان منچستر سیتی مرد اول میدان بود در دیداری آسان با ۴ گل برابر ایسلند به پیروزی برسد. میسون مونت و داکلان رایس به همراه دبل فیل فودن گلزنان شاگردان گرت ساوتگیت بودند، ولی در نهایت نتواستند جایی در مرحله نیمه نهایی داشته باشند.
 
ایتالیا و بلژیک به جمع اسپانیا و فرانسه در لیگ ملت‌های اروپا پیوستند

حالا ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و بلژیک چهار تیم مرحله نیمه نهایی خواهند بود که اکتبر سال آینده باید در خاک ایتالیا به دیدار هم بروند تا دومین قهرمان این تورنمنت مشخص شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: