شب گذشته در دیدار‌های لیگ ملت‌های اروپا، ایتالیا با هدایت روبرتو مانچینی با لهستان و پرتغال با رونالدو با فرانسه پر مهره به تساوی بدون گل رسیدند.

کد خبر: ۷۳۳۱۱
۱۱:۱۰ - ۲۱ مهر ۱۳۹۹
فوتبال ملت‌های اروپا: اسامی جذاب، اما نتایجی بی روح
 
دیدارنیوز – بابک مجیدی: لیگ ملت‌های اروپا شب گذشته پیگیری شد و در ادامه هفته سوم رقابت‌ها، لاجوردی‌پوشان ایتالیا به دیدار لهستان رفتند، اما در یک دیدار سرد و بی‌روح که حتی موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها رخ نداد دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. دراین گروه ایتالیا تحت هدایت روبرتو مانچینی با ۵ امتیاز در صدر جدول جا خوش کرده و لهستان با داشتن روبرت لواندوفسکی مهاجم سرشناس و زهردار خود با ۴ امتیاز در تعقیب ایتالیا است. دیگر همگروهان این دو تیم، هلند و بوسنی و هرزگوین هستند که شب گذشته آن‌ها در دیداری به دور از موقعیت به نتیجه بدون گل رضایت دادند.
 
فوتبال ملت‌های اروپا: اسامی جذاب، اما نتایجی بی روح

رونالدو و پرتغال که در بهترین وضعیت از نظر داشتن نیرو‌های تهاجمی به سر می‌برد، در ورزشگاه استاددوفرانس به مصاف قهرمان جهان یعنی فرانسه رفت، اما خروس‌های اروپا با وجود داشتن مهره‌های فراوان، کاری از پیش نبردند و نتوانستند دروازه‌های همدیگر را باز کنند و به گرفتن یک امتیاز قناعت کردند. رونالدو ستاره باشگاه یوونتوس که با انگیزه فراوان به دنبال شکستن رکورد علی دایی در آقای گل جهان است، در این بازی ناکام ماند تا همچنان فاصله ۸ گله او با شهریار فوتبال ایران پابرجا باقی بماند. دیگر همگروهان پرتغال و فرانسه، کرواسی نایب قهرمان جهان و سوئد هستند که نایب قهرمان جهان موفق شد با نتیجه ۲-۱ از سد سوئد بگذرد و سه امتیاز این دیدار را به حساب خود واریز کند.  
 
فوتبال ملت‌های اروپا: اسامی جذاب، اما نتایجی بی روح
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: