ریزش سقف ساختمان در حال تخریب، موجب مرگ یک کارگر جوان شد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، همزمان با رخداد این حادثه و تماس مسئولان یک پروژه ساختمانی با سامانه 125، آتش نشانان ایستگاه 80 به همراه گروه امداد و نجات 8 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 18:45 عصر جمعه 19 مرداد به بزرگراه تهران-کرج(مسیر شرق به غرب)، شهرک دانشگاه، خیابان اردستانی رهسپار شدند.

کد خبر: ۶۷۴۴
۱۱:۰۳ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

اصغر فارسی افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی، در این خصوص گفت: در یک ساختمان دو طبقه ویلایی کارگران مشغول تخریب ساختمان برای ساخت بنای جدید بودند که ناگهان بخشی از سقف طبقه دوم ریزش کرده و یکی از کارگران زیر قطعه های بتون و سنگ گرفتار شده بود.
وی در ادامه گفت: نیروهای عملیاتی به محض رسیدن به محل حادثه، ایمن سازی های لازم را انجام دادند‌ و با استفاده از تجهیزات مخصوص عملیات آواربرداری و جستجو را آغاز کردند و به سرعت کارگر 25 ساله تبعه افغان را از زیر آوار سنگ و بتون خارج کرده و وی را برای انجام معاینات پزشکی تحویل عوامل اورژانس دادند.
افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی، خاطرنشان کرد: متاسفانه پس از انجام معاینات، مشخص شد کارگر جوان در همان لحظات اولیه براثر شدت جراحات وارده، جان باخته است.
فارسی در پایان گفت: آتش نشانان پس از انجام ایمن سازی و ارائه هشدارهای ایمنی به کارگران، محل حادثه را تحویل عوامل نیروی انتظامی و مسئولان پروژه ساختمانی دادند.
 
منبع : آتش نشانی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم