مدیر گروه پزشکی انتقال خون گیلان:

مدیر گروه پزشکی انتقال خون گیلان با بیان اینکه از مردم تقاضا داریم اهدای خون را جزء امور ضروری بدانند، گفت: به همه گروه‌های خونی به ویژه گروه خونی A مثبت و تمام گروه‌های خونی منفی نیاز ضروری داریم.

کد خبر: ۵۸۷۶۵
۱۳:۵۸ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۹

تیتر امروز

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

هنوز روشن نیست که آیا ابراهیم رئیسی بخت خود را در میدان انتخابات سال ۱۴۰۰ خواهد آزمود یا نه. اما ستاره اقبال او وقتی درخشیدن می‌گیرد که اصولگرایان با نامزد اجماعی در صحنه حاضر شوند. امری که در...

اهدای خون را جزء امور ضروری در نظر بگیرید

دیدارنیوز ـ گیتی ایزدی پور  با اشاره به نیاز استان به خون، اظهار کرد: همزمان با شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، حضور اهداکنندگان خون در مراکز انتقال خون کاهش یافت در حالیکه در فصل بهار نیاز به خون و فرآورده‌های خونی هم افزایش می‌یابد.
 
مدیر گروه پزشکی انتقال خون گیلان گیلان با بیان اینکه از مردم تقاضا داریم اهدای خون را جزء امور ضروری بدانند، زیرا بیماران تالاسمی و جراحی‌ها نیازمند خون هستند، افزود: به همه گروه‌های خونی به ویژه گروه خونی A مثبت و تمام گروه‌های خونی منفی نیاز ضروری داریم.
 
وی با تاکید بر رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در مراکز خونگیری، تصریح کرد: در تمامی مراکز انتقال خون نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های علمی مطابق ابلاغ سازمان انتقال خون رعایت می‌شود، خونگیری و پخش فرآورده‌های خونی همچون گذشته در شرایط کاملا استریل صورت می‌پذیرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: