صبح امروز؛

در تصادف مرگبار ۱۲ خودرو در جاده منجیل به رودبار ۴ نفر جان خود را از دست داده و دو نفر مصدوم شدند.

کد خبر: ۵۸۵۸۰
۱۱:۰۵ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۹

تیتر امروز

پرونده عیسی شریفی؛ پاشنه آشیل قالیباف

پرونده عیسی شریفی؛ پاشنه آشیل قالیباف

اطلاعات چندانی در مورد پرونده عیسی شریفی منتشر نشده است. اما به نظر این پرونده نمادی از یک سبک مدیریتی در کشور است. سبکی که علی‌رغم دستاوردهایش به تدریج به پاشنه آشیل مدیران مبدل می‌شود.

تصادف ۱۲ خودرو در جاده منجیل به رودبار/ ۴ نفر کشته شدند

دیدارنیوز ـ ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح امروز (پنجشنبه) در یک تصادف مرگبار در جاده منجیل به رودبار ۱۲ خودرو با هم برخورد کردند که متأسفانه در این حادثه با توجه به شدت تصادف ۴ نفر جان باخته و دو نفر نیز مصدوم شدند.

 

رئیس اورژانس گیلان در این باره اظهار کرد: بعد از اطلاع از وقوع تصادف در جاده منجیل به رودبار تیم‌های فوریت پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.

 

پیمان اسدی با بیان اینکه متأسفانه در این حادثه ۴ نفر از سرنشینان خودرو‌ها به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند، گفت: دو نفر نیز در این حادثه مصدوم شدند که تکنسین‌های اورژانس اقدامات پیش بیمارستانی را انجام دادند.

 

وی با اشاره به مداوای یک مصدوم در محل حادثه، ادامه داد: مصدوم دیگر برای درمان و دریافت خدمات بیشتر به بیمارستان ۳۱ خرداد منجیل منتقل شد.

 

علت حادثه در دست بررسی است

فرمانده پاسگاه پلیس راه جمال آباد لوشان نیز در باره این حادثه اظهار کرد: ساعت ۶ امروز در اثر برخورد یک تریلی با ۱۱ خودروی سواری در دوراهی تونل منجیل به رودبار سه سرنشین سواری دنا و یک سرنشین پراید در دم جان باختند.

 

سرهنگ شهرام شهیدی افزود: تریلی با سرعت غیرمجاز از لوشان به رودبار حرکت می‌کرد که با خودرو‌های در ترافیک مانده برخورد کرد.

 

وی گفت: علت این حادثه رانندگی در حال بررسی است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: