فرماندار دشتی:

فرماندار دشتی با اشاره به اینکه عملیات سم پاشی علیه ملخ‌ها در چهار نقطه ازمزارع این شهرستان در حال انجام است، گفت: پیش بینی می‌شود ۱۵ هزار تن گندم از مزارع این شهرستان برداشت شود.

کد خبر: ۵۷۸۰۶
۱۲:۵۷ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۹

سم پاشی علیه ملخ‌ها در چهار نقطه از مزارع دشتی انجام می‌شود

دیدارنیوز ـ عبدالله نادری صبح شنبه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان دشتی با اشاره به بارندگی‌های اخیر در سطح شهرستان بر ضرورت تسریع در برداشت گندم از مزارع تاکید کرد.
 
وی افزود: با توجه به اینکه به هوای گرم و فصل تابستان نزدیک می‌شویم، احتمال آتش سوزی‌ها در مراتع افزایش می‌یابد که می‌طلبد مدیران آمادگی لازم داشته باشند.
 
نادری بیان کرد: دستگاه‌های متولی هشدار‌های لازم به کشاورزان در خصوص آتش سوزی بدهند و در خصوص پیشگیری نیز اطلاع رسانی لازم داده شود.
 
وی از برداشت گندم در مزارع این شهرستان خبر داد و گفت: امسال پیش بینی می‌شود از ۳۲ هزار هکتار از مزارع شهرستان ۱۵ هزار تن گندم برداشت شود.
 
نادری خاطر نشان کرد: در حال حاضر دو مرکز خرید در خورموج و شنبه راه اندازی شده و به زودی نیز مرکز کاکی راه اندازی می‌شود.
 
وی ادامه داد: در حال حاضر عملیات سم پاشی در چهار نقطه از شهرستان دشتی در حال انجام است که از تلاش‌های مدیریت جهاد کشاورزی تقدیر و تشکر می‌شود.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم