تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.

جمع‌آوری متکدیان، کودکان کار و معتادان متجاهر از لرستان

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا لرستان گفت: بر اساس مصوبه جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان در تاریخ ۲۱ فروردین‌ماه، کودکان کار، متکدیان و معتادان متجاهر از سطح شهر‌های استان جمع‌آوری می‌شوند.

کد خبر: ۵۷۷۶۴
۱۱:۲۳ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۹

جمع‌آوری متکدیان، کودکان کار و معتادان متجاهر از لرستان

دیدارنیوز ـ احمد حسین فتایی اظهار کرد: در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا مقرر شد اداره‌کل بهزیستی استان و شهرداری‌ها با همکاری نیروی انتظامی و دادستانی نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر، متکدیان، کودکان کار و افراد زباله گرد اقدام و در صورت آلوده نبودن افراد یاد شده، آن‌ها را به مراکز نگهداری ماده ۱۶ و در غیر این صورت به مراکز نقاهتگاهی هدایت کنند.
 
وی تصریح کرد: همچنین دهیاری‌های استان مأموریت یافتند تا با همکاری اداره‌کل دامپزشکی نسبت به ضدعفونی معابر و فضا‌های عمومی روستا‌ها اقدام کنند. فرمانداران شهرستان‌های استان نیز می‌بایست تا اطلاع ثانوی از برگزاری مجالس و مراسمات ختم و عزاداری در سطح شهرستان‌ها جلوگیری و با متخلفین برخورد قانونی به عمل آورند.
 
مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا لرستان خاطرنشان کرد: جلوگیری از حضور عشایر سایر استان‌ها و همچنین هدایت عشایر وارد شده به خارج از مرز‌های استان توسط تیم‌های ادارات کل امور عشایر و منابع طبیعی با همکاری دادستانی و نیروی انتظامی در اسرع وقت و اقدام لازم در جهت تامین دستکش مورد نیاز بازار استان توسط معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و اداره‌کل صمت تا هفته آینده، از دیگر مصوبات این جلسه بود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی