تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
استاندار کرمان تشریح کرد:

آخرین تصمیمات برای فروش، حمل و صادرات محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان

استاندار کرمان اظهار کرد: باتوجه به اهمیت حمل محصولات کشاورزی جنوب مقرر شد به جایگاه‌های منطقه ابلاغ شود تا سوخت آزاد را به میزان مورد نیاز در اختیار ناوگان حمل و نقل منطقه قرار دهند.

کد خبر: ۵۷۵۹۳
۱۵:۳۶ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۹

آخرین تصمیمات برای فروش، حمل و صادرات محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان

دیدارنیوز ـ دکتر "محمدجواد فدایی" در جلسه برنامه ریزی حمل و توسعه بازار محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان در تشریح تصمیمات اتخاذ شده گفت: قرارشد با پیگیری استانداری کرمان و اتاق بازرگانی، عوارض صادرات پیاز حذف شده و امکان صادرات این محصول را به خارج بویژه کشور‌های همسایه فراهم‌نماید.
 
استاندار کرمان با اشاره به اهمیت حمل محصولات کشاورزی جنوب استان گفت: در این جلسه مقرر شد به جایگاه‌های منطقه ابلاغ شود تا سوخت آزاد را به میزان مورد نیاز در اختیار ناوگان حمل و نقل منطقه قرار دهند ضمن آنکه مصوب شد کماکان کمک‌های صورت گرفته در خصوص تامین لاستیک، روغن و افزایش سهمیه سوخت غیرآزاد استمرار می‌یابد.
 
فدایی افزود: مقرر شد به کلیه دستگاه‌های ذیربط ابلاغ شود تمهیدات لازم را فراهم آورند تا بیماری کرونا ویروس تاثیری در کاهش حجم ناوگان حمل و نقل منطقه نداشته باشد.
 
وی ادامه داد: همچنین مقرر شد سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب با استان‌های دیگر هماهنگ کند تا پیاز، گوجه و سایر محصولات مورد نیاز خود را از منطقه جنوب استان تامین کنند همچنین کارخانه‌های فرآوری کشور مواد اولیه مورد نیاز خود را از جنوب استان خریداری کنند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی