تیتر امروز

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

ادعایی عجیب توسط یکی از مقامات دولتی موجب شد رهبری نیز در سخنانشان به اشتباه بیفتند و نتیجتاً عذرخواهی کنند. اما این اولین بار نیست که مقامات دولتی ادعای اقتصادی حیرت انگیز به زبان می‌آورند.

مسئول روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست گرگان گفت: یک واحد جمع‌آوری ضایعات که اقدام به تخلیه ضایعات در بستر رودخانه در نزدیکی سد نومل شهرستان گرگان می‌کرد، به مراجع قضایی معرفی شد.

کد خبر: ۵۷۵۰۹
۱۱:۲۹ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۹

شناسایی متخلفان تخلیه ضایعات در رودخانه توشن گرگان

دیدارنیوز ـ محسن محسنی اظهار کرد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گرگان در حین گشت و کنترل در عرصه‌های طبیعی در حوالی سد نومل، با مشاهده چند نفر که به‌صورت غیرمجاز در حال تخلیه مقادیر زیادی از پسماند و ضایعات در بستر رودخانه بودند، اقدام به تهیه تصاویر و مستندسازی کردند.
 
وی تصریح کرد: با بررسی به‌عمل‌آمده مشخص شد این افراد کارگران یک واحد جمع‌آوری ضایعات خانگی و صنعتی بودند که پسماند‌ها و ضایعات را در بستر رودخانه تخلیه می‌کردند.
 
محسنی بیان کرد: مدیر مسئول این واحد آلاینده به مراجع قضایی معرفی شد.
 
مسئول روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست گرگان از دوستداران و علاقه‌مندان به محیط زیست خواست، مشاهدات تخلفات زیست محیطی را از طریق سامانه ارتباطی ۱۵۴۰ و ۳۲۵۲۴۴۶۱ به مأموران محیط زیست اطلاع دهند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: