تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.

مسئول روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست گرگان گفت: یک واحد جمع‌آوری ضایعات که اقدام به تخلیه ضایعات در بستر رودخانه در نزدیکی سد نومل شهرستان گرگان می‌کرد، به مراجع قضایی معرفی شد.

کد خبر: ۵۷۵۰۹
۱۱:۲۹ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۹

شناسایی متخلفان تخلیه ضایعات در رودخانه توشن گرگان

دیدارنیوز ـ محسن محسنی اظهار کرد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گرگان در حین گشت و کنترل در عرصه‌های طبیعی در حوالی سد نومل، با مشاهده چند نفر که به‌صورت غیرمجاز در حال تخلیه مقادیر زیادی از پسماند و ضایعات در بستر رودخانه بودند، اقدام به تهیه تصاویر و مستندسازی کردند.
 
وی تصریح کرد: با بررسی به‌عمل‌آمده مشخص شد این افراد کارگران یک واحد جمع‌آوری ضایعات خانگی و صنعتی بودند که پسماند‌ها و ضایعات را در بستر رودخانه تخلیه می‌کردند.
 
محسنی بیان کرد: مدیر مسئول این واحد آلاینده به مراجع قضایی معرفی شد.
 
مسئول روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست گرگان از دوستداران و علاقه‌مندان به محیط زیست خواست، مشاهدات تخلفات زیست محیطی را از طریق سامانه ارتباطی ۱۵۴۰ و ۳۲۵۲۴۴۶۱ به مأموران محیط زیست اطلاع دهند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: