استاندار قم با توجه به شرایط خاص استان در امسال، دستور تداوم ممنوعیت حضور مردم در تجمعات جشن‌های نیمه شعبان را در استان صادر کرد.

کد خبر: ۵۷۳۳۸
۱۰:۴۰ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۹

تاکید استاندار قم بر ممنوعیت تجمعات جشن‌های نیمه شعبان امسال در قم

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در سی و یکمین جلسه ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم ویژه بیماری کرونا که در سالن جلسات کرامت استانداری قم برگزار شد، به برخی از مصوبات ستاد ملی کرونا اشاره و اظهار کرد: اجرای طرح‌های پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا در قم که با همدلی قابل تقدیر مردم همراه بود نقش زیادی در کنترل این بیماری در قم داشته است.

 

استاندار قم به ممنوعیت تجمعات و محدود نمودن فعالیت صنوف پرریسک اشاره و اضافه کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند که به ارائه خدمات الکترونیک و فروش محصولات به صورت غیر حضوری می‌پردازد تا پایان فروردین اجرایی خواهد شد.


سرمست با تاکید بر لزوم تأمین معیشت و مایحتاج عمومی مردم همراه با تامین امنیت و سلامت عمومی، گفت: از ابتدای شروع بیماری کرونا سیاست دولت تداوم تولید همراه با رعایت مسائل بهداشتی در واحد‌های تولیدی بوده تا کشور دچارکمبود کالا‌ها و اقلام مصرفی مردم نشود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: