تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.
دادستان کرج خبر داد:

دادسرا‌های کرج مجاز به رسیدگی به کلیه دعاوی شدند

دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت که با تغییر صلاحیت دادسرا‌های کرج، به استثنای دادسرای ناحیه یک، بقیه مجاز می‌شوند برخلاف روند فعلی به کلیه دعاوی رسیدگی کنند.

کد خبر: ۵۷۲۳۰
۱۳:۴۰ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۹

دادسرا‌های کرج مجاز به رسیدگی به کلیه دعاوی شدند

دیدارنیوز ـ حسن مددی در آئین تودیع و معارفه معاون دادستان کرج و سرپرست دادسرای ناحیه چهار شهر کرج (با پوشش قضائی مناطق ماهدشت، محمدشهر و برخی از مناطق جنوب اتوبان کرج -تهران) با اشاره برنامه‌های دادسرای عمومی و انقلاب کرج به منظور تسریع در عملیاتی کردن طرح تحول قضائی گفت: با توجه به این ضرورت و ارتقای کمی و کیفی رسیدگی به پرونده‌ها و خدمات قضائی، از اواخر سال گذشته تغییرات مدیریتی در دادستانی‌ها و دادگستری‌ها توسط رئیس کل دادگستری استان البرز آغاز شد.
 
وی با تبیین برنامه‌های تحولی دادسرای عمومی و انقلاب کرج افزود: یکی از تدابیر اتخاذ شده به منظور تسریع در رسیدگی‌ها، تهیه دستورالعمل تغییر در صلاحیت دادسراهاست که بدین منظور پس از تقسیم بندی کلیه نواحی کرج، به غیر از دادسرای ناحیه یک که به جرایم خاص اختصاص دارد کلیه دادسرا‌های شهرستان کرج به کلیه جرایم حوزه جغرافیایی تقسیم بندی شده رسیدگی خواهند کرد.
 
دادستان عمومی و انقلاب کرج متذکر شد: این تغییر ایجاد شده از ماه آینده به صورت کامل عملیاتی خواهد شد و با تسهیل دسترسی مردم شهرستان به خدمات قضائی در نواحی دادسراها، تردد‌ها کاهش یافته و امکان ارائه خدمات مطلوب قضائی فراهم خواهد شد.
 
مددی ادامه داد: با توجه به اینکه توسعه کمی و کیفی دادسرا‌های کرج نیز جزو اولویت‌های در حال پیگیری است امیدواریم با افتتاح ساختمان در حال احداث دادسرای ماهدشت تا اواسط امسال که یکی از مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه به استان البرز است محدوده جغرافیایی بیشتری را در صلاحیت رسیدگی این دادسرا قرار دهیم.
 
وی افزود: با افتتاح شعبی از دادسرای ناحیه چهار در مجتمع قضائی محمد شهر که متشکل از سه شعبه بازپرسی و دو شعبه دادیاری است خدمات قضائی گسترش یافته و مناطق بیشتری از شهر کرج که شامل محدوده جنوب اتوبان کرج- تهران است تحت پوشش دادسرای ناحیه چهار قرار خواهند گرفت.
 
در این مراسم که با حضور دادستان عمومی و انقلاب کرج، امام جمعه، فرمانده سپاه و جمعی از مسئول محلی برگزار شد از زحمات حسین ناصر خاکی تقدیر و حسین علی محمدیاری به عنوان سرپرست جدید دادسرا‌های ناحیه ۴ شهر کرج معرفی شد.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی