تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.
استاندار کردستان:

انجام هر گونه تجمعی تا عادی شدن وضعیت استان کردستان ممنوع است

استاندار کردستان با تقدیر از همراهی خوب مردم در رعایت فاصله اجتماعی، خواستار ادامه این همکاری شد و افزود: انتظار داریم که مردم همچنان از انجام هر گوته تجمعی خودداری کنند.

کد خبر: ۵۶۹۸۹
۰۸:۵۹ - ۱۷ فروردين ۱۳۹۹

انجام هر گونه تجمعی تا عادی شدن وضعیت استان کردستان ممنوع است

دیدارنیوز ـ بهمن مرادنیا شنبه شب در هشتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا استان کردستان، اظهار داشت: این همراهی و همدلی برای حفظ سلامت جامعه بوده و تا زمان رفع مشکل به این همکاری و رعایت حداکثری نیاز داریم.

 

وی با اشاره به نزدیکی نیمه شعبان، از مردم خواست برای ادای نذورات خود به جای برگزاری مجالس به نیازمندان کمک کنند.

 

استاندار کردستان از نیروی انتظامی و سازمان صمت استان نیز خواست در این شرایط در جریمه رانندگان و پلمپ مغازه‌ها حداکثر مدارا را داشته باشند و بیشتر سعی در اقناع به جای جریمه داشته باشند.

مرادنیا با تاکید بر اینکه فعالیت واحد‌های تولیدی باید ضمن رعایت شرایط و دستورالعمل‌های بهداشتی ادامه یابد تا چرخه تولید با بحران مواجه نشود، افزود: همانطور که حفظ تولید مهم است، حفظ سلامت کارمندان و کارگران این واحد‌ها نیز مهم است.

 

وی با اشاره به فراهم شدن نقاهتگاه با همکاری سپاه و علوم پزشکی استان خواستار قرنطینه شدن افراد نیازمند در این مکان شد و بیان کرد: باید توجه شود ۱۰ درصد هزینه درمان نیز از افراد نیازمند اخذ نشود تا دلیلی برای عدم مراجعه آنان به بیمارستان نباشد.

 

استاندار کردستان همچنین بر لزوم فعالیت پروژه‌های عمرانی تاکید کرد و گفت: مبادا درگیر کرونا باشیم و همه کار‌های مملکت تعطیل شود، همانطور که تولید به قوت خود باقیست کار‌های عمرانی هم باید باقی باشند تا بتوانیم به وعده‌هایی که به مردم داده ایم عمل کنیم.

 

مرادنیا همکاری و کمک سمن ها، اصناف و خیرین را نشانه حس انسان دوستی آنان دانست و از اینکه در این شرایط بی تفاوت نبوده و در کنار مردم ماندند از آن‌ها تقدیر و تشکر کرد.

 

وی همچنین از همکاری کلیه دستگاه‌های نظامی، انتظامی، امنیتی، اجرایی، دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان، صدا و سیما و رسانه‌های استان که در مقابله با بیماری کرونا و آگاهی بخشی به مردم تلاش کرده اند تشکر و ابراز امیدواری کرد، این تلاش‌ها با همین روحیه ادامه یابد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی