تیتر امروز

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید
گفت‌وگوی دیدار با رئیس و مدیر ترویج بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران:

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید

ارائه یک آمار عجیب و غیرعلمی در مورد شیوع بیماری هاری در ایران، بحث‌برانگیز شده،در همین راستا دیدارنیوز گفت‌و‌گویی با دکتر امید مرادی و مجتبی طباطبایی، رئیس و مدیر ترویج بیمارستان دامپزشکی تهران...
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...
استاندار گیلان تأکید کرد:

تکمیل پروژه راه آهن رشت - بندر کاسپین اولویت گیلان در سال ۹۹

استاندار گیلان با اشاره به برنامه ریزی برای تحقق شعار «جهش تولید» در این استان، گفت: تکمیل پروژه اتصال راه آهن رشت- بندر کاسپین یکی از اولویت‌های گیلان در سال ۹۹ است.

کد خبر: ۵۶۹۳۵
۱۵:۱۴ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۹

تکمیل پروژه راه آهن رشت - بندر کاسپین اولویت گیلان در سال ۹۹

دیدارنیوز ـ ارسلان زارع ظهر شنبه در دیدار با آیت الله فلاحتی نماینده، ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت ضمن تشکر و قدردانی از حمایت‌های ایشان، اظهار کرد: وجود همدلی، همکاری و مشارکت همه جانبه در سطح استان گیلان و در میان مسئولان سبب عملکرد موفق در سال گذشته بوده است.
 
وی به نامگذاری سال ۹۹ از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال «جهش تولید» اشاره کرد و افزود: قطعاً بعد از کنترل ویروس ویروس کرونا از تمام ظرفیت‌های گیلان برای تحقق شار سال بهره گیری خواهد شد.
 
استاندار گیلان به اقدامات انجام شده در حدود دو ماه گذشته در زمینه مبارزه با ویروس کرونا در استان اشاره و تصریح کرد: تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده نمونه‌های از جهش تولید در گیلان بوده است.
 
وی در ادامه با بیان اینکه راستای برنامه ریزی برای تحقق شعار سال جلسه نیز برگزار شده است، گفت: در این جلسه مقرر شده دستگاه‌های اجرایی استان گیلان برنامه‌های خود برای تحقق شعار «جهش تولید» را تهیه و به این ستاد اعلام کنند.
 
زارع با تأکید بر اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اولویت دولت در سال جاری است، ادامه داد: تکمیل پروژه اتصال راه آهن رشت به بندر کاسپین یکی از این اولویت‌ها است که بودجه‌ای برای آن اختصاص خواهد یافت.
 
وی با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا به بسیاری از کسب و کار‌ها آسیب وارد کرده است، افزود: باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی زمینه آغاز فعالیت برخی از بخش‌ها را فراهم کنیم.
 
استاندار گیلان با بیان اینکه مردم همراهی خوبی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی انجام داده‌اند، اظهار کرد: بر اساس اعلام وزیر راه و شهرسازی، استان گیلان در انجام سفر‌های نوروزی و تردد مسافران کم ترددترین استان در کشور است.
 
وی با اشاره به اینکه کاهش کارکنان در محیط اداری در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا تأثیرگذار است، گفت: امیدوارم گیلان جز نخستین استان‌هایی مهار ویروس کرونا باشد تا مردم بتوانند با خیال آسوده به فعالیت‌های عادی خود بازگردند.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی