تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.

انتقاد از عدم برخورد با اصناف متخلف در جیرفت!

رییس اتاق اصناف جیرفت از عدم تمکین برخی اصناف از مصوبه ستاد مقابله با کرونا انتقاد کرد.

کد خبر: ۵۶۸۳۰
۰۹:۵۰ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۹

انتقاد از عدم برخورد با اصناف متخلف در جیرفت!

دیدارنیوز ـ علی میرکهنوج با اشاره به تبعیت اکثریت بازاریان شهرستان جیرفت از مصوبه ستاد مبارزه با کرونا ویروس و فاصله گذاری اجتماعی افزود: همه بازاریان و اصناف برای قطع زنجیره انتقال و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نسبت به تعطیلی بازار همکاری داشته اند.
 
وی با انتقاد از عدم همکاری مسوولان ذیربط در برخورد با قانون‌شکنان در بازار جیرفت اظهار کرد: عده‌ای منفعت خودشان را بر سلامت جامعه ترجیح داده اند که مورد انتقاد و اعتراض اتاق اصناف نیز واقع شده است.
 
میرکهنوج همکاری شورای تامین شهرستان جیرفت را در برخورد قانونی و قاطعانه با صنوف قانون شکن مورد تاکید قرار داد و گفت: انتظار است شورای تامین در این زمینه با اتاق اصناف همکاری کند، زیرا اتاق هیچ اهرم اجرایی در دست ندارد و وظیفه اش تذکر و ارسال گزارشات است. 
 
رییس اتاق اصناف جیرفت از شناسایی اصناف متخلف و ارسال لیست به مراجع ذیصلاح خبر داد و افزود: علی رغم اینکه لیست تعداد ۱۰۰ صنف متخلف را به شورای تامین و اماکن ارسال کردیم، اما تاکنون هیچ همکاری جهت تعطیلی آن‌ها صورت نگرفته است.
 
وی با بیان این مطلب که قانون باید به همه نگاه یکسانی داشته باشد خاطر نشان کرد: اتاق اصناف باید جواب اعتراضات مردم و بازاریان را نسبت به قانون شکنی‌ها بدهد و بازرسان اتاق سه مرتبه تذکر داده اند، ولی اصناف مورد نظر همانند روال عادی کار می‌کنند.
 
میرکهنوج انتقادات به عدم برخورد با اصناف غیرضروری را بجا دانست و گفت: همه اصناف و بازاریان بدهی دارند و باید اجاره بهاء بپردازند، اما اینکه تعدادی به شکل دیگری عمل می‌کنند بی احترامی به قانون و تهدید سلامت عمومی است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی