تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

افزایش حقوق معلمان تناسبی با میزان تورم ندارد

News Image Lead

هر چند که در طول زمامداری دولت یازدهم حقوق معلمان افزایش یافته اما به دلیل نرخ تورم و کاهش منابع آموزش و پرورش این افزایش،چندان تاثیر گذار نبوده است.

کد خبر: ۵۶۷۳
۱۱:۳۵ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۷
دیدارنیوز: علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت اموزش و پرورش با اشاره به این که منابع آموزش و پرورش محدود شده است، گفت: در چهار سال دولت یازدهم افزایش حقوق‌های معلمان نسبت به دولت‌های قبل بیشتر بوده است.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش افزود: افزایش حقوق‌های معلمان بیش از میزان تورم بوده است و افزایش در واقع به حدی بود که نسبت به سایر دستگاه‌ها بیشتر بوده است، اما تمام این‌ها جبران بودجه و امکانات واقعی که باید در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد، نیست.

وی گفت: در راستای برنامه تعالی با فرض افزایش 6 تا 12 درصدی حقوق‌های معلمان، افزایش 10 درصدی بودجه آموزش و پرورش و تخصیص‌هایی که منظم پرداخت می‌شود، در اردیبهشت‌ماه سال جاری 52 میلیارد تومان بودجه سال گذشته برای تجهیز هنرستان‌ها تخصیص داده شده است.

زرافشان تصریح کرد: با تمام این امکانات از لحاظ منابع و امکانات شرایط سال جاری مناسب‌تر از سال گذشته از سوی دولت نخواهد بود، با توجه به جنگ اقتصادی آمریکا باید بتوانیم منابع مالی را مدیریت کنیم.

وی افزود: منابعی نیست که در وزارتخانه اختصاص دهند و متوقف شود، اگر بودجه و منابعی به استان داده نمی‌شود به دلیل این‌ است که تخصیص منابع نداریم، اگر تخصیص داده شود وظیفه ستاد در اختیار گذاشتن بودجه به استان‌ها است.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر