تیتر امروز

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

ادعایی عجیب توسط یکی از مقامات دولتی موجب شد رهبری نیز در سخنانشان به اشتباه بیفتند و نتیجتاً عذرخواهی کنند. اما این اولین بار نیست که مقامات دولتی ادعای اقتصادی حیرت انگیز به زبان می‌آورند.

جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا گلستان صبح امروز چهارشنبه ۲۸ اسفندماه با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

کد خبر: ۵۵۸۲۵
۱۲:۰۵ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۸

کنترل تردد مسافران در ۵ محور خروجی گلستان

دیدارنیوز ـ استاندار گلستان در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات این جلسه، اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد در ۵ محور خروجی استان تا پایان فروردین‌ماه و یا تا زمانی که ضرورت داشته باشد، کنترل خروجی مسافران با استفاده از تب‌سنجی ادامه پیدا کند.

 

وی بابیان اینکه بازارچه‌های هفتگی شهرستان‌ها همچنان بسته خواهند بود، افزود: در ایام عید پزشکان طبق برنامه دانشگاه علوم پزشکی استان، در مطب‌ها و واحد‌های درمانی حضور خواهند داشت.

 

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: حضور مردم در زمان تحویل سال در اماکن مقدس ممنوع خواهد بود.

 

حق‌شناس گفت: واحد‌های تولیدی استان همچنان به تولید ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در ایام عید ادامه خواهند داد.

 

وی گفت: همچنین مقرر شد از این پس پسماند بیمارستانی در گنبدکاووس، توسط سازمان مدیریت پسماند استان به سایت آق‌قلا منتقل و دفن بهداشتی شود.

 

استاندار گلستان تصریح کرد: معادن زغال‌سنگ استان تا ۱۰ فروردین تعطیل شد.

 

حق‌شناس در پایان بابیان اینکه جلسات ما در زمان عید نیز برقرار خواهد بود، گفت: بحث مبارزه با کرونا تا زمانی که به معنای واقعی در استان ریشه‌کن شود، در دستور کار خواهد بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: