معاون شهردار یزد خبر داد:

معاون شهرسازی و معماری شهردار یزد از اجرای طرح فرهنگی و گردشگری ویدئو مپینگ قصه‌های تاریخ یزد در ایام نوروز خبر داد.

کد خبر: ۴۹۵۱۲
۱۰:۱۶ - ۳۰ دی ۱۳۹۸

اجرای ویدئو مپینگ قصه‌های تاریخی یزد در نوروز ۹۹

دیدارنیوز ـ مجتبی فرهمند با اشاره به تدارک برنامه ویدئو مپینگ برای مسافران و گردشگران یزد در ایام نوروز، اظهار کرد: این طرح فرهنگی و گردشگری با برآورد اعتبار حدود یک میلیارد تومان برای نوروز امسال آماده خواهد شد.
 
وی با بیان این که طرح مذکور در راستای توسعه گردشگری و سرزندگی شب‌های یزد در تعطیلات نوروز برگزار می‎شود، گفت: به مدت یک هفته تاریخ و قصه‌های تاریخی یزد در قالب برنامه‌ای نمایشی اجرا خواهد شد که اقدامات اولیه و انعقاد قرارداد‌های مربوط به آن در دست انجام است.
 
فرهمند در رابطه با محل اجرای طرح نیز تصریح کرد: این طرح در قالب سه سانس متناوب از محل برج و بارو در دروازه کوشک نو تا بقعه دوزاده امام به عنوان تاریخ ۱۰۰۰ ساله یزد برگزار خواهد شد.
 
معاون شهردار یزد خاطرنشان کرد: البته از آنجایی که پیش‌بینی می‌شود که این طرح با برخورداری از جذابیت‌های نمایشی از استقبال قابل توجه شهروندان و گردشگران مواجه شوند، نیازمند هماهنگی‌هایی با شورای کنترل ترافیک و پلس راهور استان هستیم که در این باره نیز در حال رایزنی هستیم.
 
این مسئول در پایان نیز از نقش این برنامه‎ها در رونق گردشگری یزد یاد کرد و گفت: این قبیل برنامه‌ها نقش قابل توجهی در تبلیغ گردشگری شهر جهانی یزد ایفا خواهند کرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم