رییس هلال احمر یزد تاکید کرد:

رییس جمعیت هلال احمر استان یزد بر ضرورت جمع‎آوری کمک‌های مردمی استان با حفظ کرامت انسانی مردم سیل زده سیستان و بلوچستان تاکید کرد.

کد خبر: ۴۸۹۲۴
۱۴:۳۳ - ۲۴ دی ۱۳۹۸

جمع‌آوری کمک‌های یزدی‌ها با حفظ کرامت انسانی سیل‎زدگان

دیدارنیوز ـ دکتر سیدمحسن حرازی‌زاده با اشاره به تشکیل نشست فوری مدیریت بحران استانداری در رابطه با سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: در این جلسه آخرین وضعیت این استان سیل‌زده مورد بررسی قرار گرفت و بر ضرورت جمع‌آوری کمک‌های مردمی با حفظ کرامت انسانی سیل‌زدگان این استان محروم تاکید شد.
 
وی مهمترین اقلام مورد نیاز مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان را مواد غذایی کنسرو شده، پتو، لباس‌های گرم و نایلون با توجه به تداوم بارندگی‌ها عنوان کرد و از مردم استان خواست تا ضمن همکاری در تهیه این موارد، کمک‌های خود را به ادارات هلال احمر شهرستان خود تحویل بدهند.
 
حرازی‌زاده در رابطه با کمک‌های نقدی مردم نیز خاطرنشان کرد: مردم استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر استان یا از طریق سامانه پیامکی *۱۱۲*۵۴# پرداخت کنند.
 
رییس جمعیت هلال احمر استان یزد در پایان بر ضرورت هماهنگی سمن‌ها و مردم با ادارت هلال احمر شهرستان‌ها یا استان در صورت تمایل به جمع‌آوری خودجوش کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان تاکید کرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم