فرماندارشهرستان شهرکرد بر لزوم تهیه و تدوین سند راهبردی جوانان این شهرستان طی ۶ ماه آینده تاکید کرد.

کد خبر: ۴۸۵۷۰
۱۲:۳۸ - ۲۲ دی ۱۳۹۸

سند راهبردی هویت جوانان شهرستان شهرکرد تدوین می‌شود

دیدارنیوز ـ استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی ورزش وجوانان استان، پنجمین جلسه ستادساماندهی امور جوانان شهرستان شهرکرد به ریاست فرماندار و اعضا ستاد با موضوع هویت جوانان تشکیل شد.
 
عبدالعلی ارژنگ در این جلسه و پس از ارائه سند پیشنهادی هویت جوانان توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرکرد گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رئیس کمیته هویت جوانان، مسئول جمع بندی نظرات اعضا درباره این سند پیشنهادی با همکاری سایر دستگاه‌های عضو ستاد طی ۲ ماه آینده است.
 
دبیر ستاد ساماندهی شهرستان شهرکرد گفت: تجلیل از دستگاه‌های فعال در خصوص تشکیل کمیته‌های تخصصی حوزه جوانان در اخرین جلسه ستاد ساماندهی سال ۹۸ که در اسفندماه برگزار میشود انجام خواهد شد.
 
اردشیر جان نثار افزود: حضور نماینده جوانان در جلسات کمیته‌های تخصصی و ستاد ساماندهی امور جوانان جهت ارائه پیشنهادات و مشکلات مرتبط با حوزه جوانان و دستگاه‌های مربوطه از دیگر موصوبات پنجمین جلسه می‌باشد.
 
جان نثار در ادامه اعلام کرد مصوباتی که تا کنون به اجرا در نیامده از جمله تشکیل مجمع خیرین ورزشیار، تشکیل جلسه با تشکل‌های مردم نهاد اداره ورزش و جوانان و سایر دستگاه‌های اجرایی تا پایان سال اقدام و صورت پذیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم