تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس:

امشب بارش‌های فارس تمام می‌شود/ افزایش برودت هوا

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با اشاره به اتمام بارندگی تا ساعات پایانی امشب در این استان، از سردتر شدن هوا طی روز‌های آینده خبر داد.

کد خبر: ۴۸۴۶۳
۱۶:۲۹ - ۲۱ دی ۱۳۹۸

امشب بارش‌های فارس تمام می‌شود/ افزایش برودت هوا

دیدارنیوز ـ رحیم آزادی ضمن اشاره به خروج سامانه بارشی کنونی طی ساعات پایانی شنبه شب از آسمان فارس، گفت: سامانه بارشی کنونی از شامگاه چهارشنبه ۱۸ دی وارد فارس شده و ساعات پایانی امشب ۲۱ دی از این استان خارج خواهد شد.
 
او با یادآوری اینکه بارندگی به شکل پراکنده در قالب بارش باران و برف، در نقاط مختلف فارس طی ساعات باقیمانده امروز، ادامه خواهد داشت، گفت: این سامانه در نقاط مرتفع به شکل برف بود و شهر‌های بوانات و اردکان بیشترین میزان بارش برف ناشی از فعالیت این سامانه را تجربه کردند.
 
آزادی با اشاره به اینکه هنوز در شهرستان‌های اقلید، اردکان و شمال غرب شیراز شاهد بارش برف هستیم، گفت: طی ساعات آتی شهرستان‌های اردکان و بوانات بارش برف را خواهند داشت، اما این بارش‌ها در اکثر نقاط رگباری و پراکنده است.
 
این مقام مسئول بیشترین میزان بارش برف را مربوط به شهرستان بوانات با ۲۰ و سپیدان با ۱۹ سانتیمتر دانست و گفت: شهرستان‌های اردکان، جهرم و فیروزآباد به ترتیب با ۴۱.۴، ۳۳.۴ و ۳۰ میلیمتر، بیشترین بارش باران را به خود اختصاص دادند.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: خنج تنها شهرستان استان فارس است که هیچ بارشی در آن ثبت نشد.
 
آزادی ضمن اعلام اینکه نیرو‌های امدادی، راهداری و خدمات رسان برای جلوگیری از خسارات احتمالی ناشی از بارش‌ها همچنان در آماده‌باش هستند، گفت: با توجه به افزایش برودت در روز‌های آتی، کشاورزان و باغداران برای جلوگیری از سرمازدگی محصولات تمهیدات لازم را در دستور کار قرار دهند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی