تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
با تلاش هلال احمر؛

درمان بیماری‌ها و رفع نیازمندی‌ها در روستا‌های ذکری و گل نی خراسان جنوبی

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از تلاش جمعیت هلال احمر برای رفع بیماری پوستی و رفع نیازمندی‌ها در روستا‌های ذکری و گل نی در درمیان خراسان جنوبی خبر داد.

کد خبر: ۴۸۲۶۱
۱۴:۵۴ - ۱۹ دی ۱۳۹۸

درمان بیماری‌ها و رفع نیازمندی‌ها در روستا‌های ذکری و گل نی خراسان جنوبی

دیدارنیوز ـ احمد بخشی، امروز پنج‌شنبه ۱۹ دی، با اشاره به شیوع بیماری پوستی در ذکری و گل نی، بیان کرد: از آغاز شناسایی این بیماری در دو روستای محروم و مرزی، اقدامات هلال احمر در قالب درمان و پیشگیری از شیوع بیشتر شروع شد.
 
وی با بیان اینکه دارو‌های مورد نیاز توسط پزشک داوطلب هلال احمر تامین و در بین بیماران توزیع شده است، افزود: همچنین در قالب اعزام کاروان‌های سلامت، افرادی متخصص از تهران در دو نقطه ذکری و گل نی حضور یافته‌اند که کمک‌های زیادی در رفع بیماری افراد این دو روستا داشته است.
 
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه هفتمین کاروان سلامت هلال احمر خراسان جنوبی به منظور ارائه خدمات درمانی در این نقطه حضور یافته‌اند، تصریح کرد: طی این سفر به ۱۴۰ نفر خدمات درمانی ارائه شده است.
 
بخشی از توزیع ۱۰۰ بسته غذایی و تعدادی البسه بین نیازمندان خبر داد و افزود: این اقلام به ارزش ۳۲ میلیون تومان و با همکاری آموزش و پرورش و هلال احمر بین اهالی منطقه توزیع شد.
 
وی با بیان اینکه در پنج کاروان پزشک متخصص پوست و داوطلبانی از مازندران حضور داشته‌اند، یادآور شد: ارائه آموزش‌هایی پیرامون نحوه برخورد با بیماری‌های پوستی و توزیع رایگان داروی مورد نیاز بیماران از جمله خدمات به این افراد بوده است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی