تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

تمام بیمارستان‌های استان کرمان در سطح قرمز

رییس اورژانس استان کرمان گفت: تمام بیمارستان‌های استان در سطح قرمز هستند و اورژانس‌ها در آمادگی کامل می‌باشند.

کد خبر: ۴۸۰۹۵
۱۴:۲۵ - ۱۸ دی ۱۳۹۸

تمام بیمارستان‌های استان کرمان در سطح قرمز

دیدارنیوز ـ دکتر سید محمدصابری امروز چهارشنبه ۱۸ دیماه در نشست مدیریت بحران استان با بیان اینکه در این مراسم از هیچ استانی کمک نگرفتیم و در کوتاه‌ترین زمان مصدومان را به بیمارستان انتقال دادیم گفت: بالغ بر ۲۰۰ نفر از مجروحان را در کمتر از یک ساعت به بیمارستان‌ها انتقال دادیم.
 
صابری در خصوص آخرین آمار جان باختگان این مراسم گفت: تاکنون ۵۹ نفر در این مراسم جان خود را از دست دادند که از این آمار ۵۶ نفر فوتی یک نفر که مشخص نبود در مراسم فوت کرده یا خیر که امروز تایید شد در مراسم فوت کردند و دو نفر از مجروحان امروز صبح جان خود را از دست دادند.
 
وی با بیان اینکه تمام بیمارستان‌های استان در سطح قرمز هستند و اورژانس‌ها در آمادگی کامل می‌باشند، افزود: ۲۱۲ نفر مصدوم و مجروح در این مراسم داشتیم که از این میزان ۳۲ نفر بستری و ۱۰ نفر تحت مراقبت‌های ویژه هستند.
 
سیدمصطفی موسوی آیت الهی، معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت: برای انتقال مابقی جان باختگان به شهر‌ها و استان‌های خود نیز درحال تلاشیم و این تعداد نیز منتقل می‌شوند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی