تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ یک هفته عزای عمومی در ترکیه
شمار جان‌باختگان به بیش از ۲۶۰۰ نفر رسید

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ یک هفته عزای عمومی در ترکیه

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.
فرماندار کهگیلویه:

با شهادت سردار سلیمانی معادلات در خاورمیانه دچار چالش جدیدی خواهد شد

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: با شهادت سردار سلیمانی معادلات در خاورمیانه دچار چالش جدیدی خواهد شد.

کد خبر: ۴۸۰۸۰
۱۳:۲۰ - ۱۸ دی ۱۳۹۸

با شهادت سردار سلیمانی معادلات در خاورمیانه دچار چالش جدیدی خواهد شد

دیدارنیوز ـ علیرضا اتابک ضمن تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به ملت بزرگ ایران اسلامی افزود: سردار سلیمانی فرمانده بزرگی که با هوش سرشار نظامی، تقوی و خودسازی که در خود ایجاد کرده بود توانست بر قلوب ملت ایران تاثیر بسزای بگذارد و ملت با حضور در مراسم تشییع ایشان ثابت کردند و مردم به این سردار وطن عشق می‌ورزند
 
وی اظهارکرد: شهادت سردار سلیمانی باعث وحدت ملی شده و شاهد این مدعا هم حضور همه چهره‌های سیاسی در این تشیع بزرگ و پیام‌های تسلیتی بوده که برای شهید سلیمانی ارسال شد.
 
فرماندار شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: آمریکا بداند مردم و نظام اسلامی انتقام سختی خواهد گرفت، آمریکا ثابت کرده یک ترویست دولتی است و هیچ کشوری نباید به آمریکا اعتماد کند و دنیا بداند که آمریکا تنها برای استثمار ملت‌هاست که حضور دارد و هیچ‌گاه منافع دیگر کشور‌ها را به رسمیت نشناخته و همواره دنبال بهره کشی است.
 
اتابک بیان کرد: با شهادت سردار سلیمانی معادلات در خاورمیانه دچار چالش جدیدی خواهد شد آمریکا در محاسبات دچار خطای استراتیژیک شده و باید از منطقه خارج شود و این هم به لحاظ منابع و هم حیثیت بین المللی آبروی خود را برده و بازی را باخته و در هر صورت ملت ایران اسلامی برنده است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی