تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
معاون میراث فرهنگی اردبیل:

مسجد تاریخی آلوارس با کمک اهالی روستا مرمت می‌شود

معاون میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: مسجد تاریخی روستای آلوارس ارزش حفاظتی و تاریخی دارد و با پیشنهاد و کمک اهالی این روستا مرمت می‌شود.

کد خبر: ۴۷۸۳۷
۱۱:۳۰ - ۱۷ دی ۱۳۹۸

مسجد تاریخی آلوارس با کمک اهالی روستا مرمت می‌شود

دیدارنیوز ـ کریم لطفی سه شنبه ۱۷ دی ماه با بیان این مطلب اظهار کرد: پرونده ثبت ملی مسجد تاریخی روستای آلوارس تهیه شده بود که به دلیل مداخلات انجام گرفته در آن باید قسمت‌هایی از آن مرمت و احیا شود.
 
معاون میراث فرهنگی ادامه داد: به پیشنهاد اهالی این روستا و هیات امنای مسجد آلوارس، اداره کل میراث فرهنگی استان نظارت بر مرمت این بنا را عهده دار شد و مقرر گردید هزینه آن توسط اهالی و هیات امنای مسجد تاریخی روستای آلوارس تهیه شود.
 
وی با اشاره به اینکه در صورت ثبت ملی این اثر اعتبار لازم از سوی اداره کل برای مرمت این بنا اختصاص داده می‌شود، گفت: امیدواریم این مشارکت تا پایان مرمت بنا ادامه داشته باشد.
 
لطفی افزود: مرمت این بنا تاکنون از سرعت خوبی برخوردار بوده و مشارکت هرچه بهتر مردم منطقه می‌تواند در اتمام هرچه سریع‌تر آن و ثبت ملی این بنای تاریخی در سریع‌ترین زمان ممکن کمک کند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی