تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

تاخیر چند ساعته در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی در قم

مراسم تشییع پیکر‌های مطهر شهدای سرافراز اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمش سرهنگ پاسدار شهید شهرود مظفری نیا به دلیل استقبال میلیونی و کم‌نظیر مردم تهران از پیکر پاک سردار مقاومت، عملا با ساعاتی تاخیر در قم برگزار می‌شود.

کد خبر: ۴۷۷۴۰
۱۶:۱۹ - ۱۶ دی ۱۳۹۸

تاخیر چند ساعته در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی در قم

دیدارنیوز ـ بررسی‌ها نشان می‌دهد با توجه به استقبال میلیونی مردم تهران از سردار بزرگ سپاه پاسدران انقلاب اسلامی و هم‌رزمانشان و کندی حرکت کاروان حمل پیکر‌های پاک این شهدا در میان انبوه جمعیت، مراسم تشییع در قم با چند ساعت تاخیر برگزار خواهد شد و تا زمان انتشار این خبر هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست. 
 
مراسم تشییع پیکر پاک شهید سردار قاسم سلیمانی و سرهنگ شهید مظفری نیا قرار بود از ساعت ۱۴ امروز از بلوار پیامبر اعظم (ص) به سمت مسجد مقدس جمکران برگزار شود، اما شور و حرارت وصف‌ناپذیر مردم تهران در مراسم تشییع این سردار بزرگ اسلام، باعث کندی حرکت کاروان حمل پیکر‌های پاک شهدای مقاومت شده است.
 
کاروان شهدا هنوز در میدان آزادی تهران در میان امواج بیکران اقیانوس مردم تهران همچون دُری درحرکت است و صد‌ها هزار نفر از مردم قم و شهر‌های اطراف که برای وداع با پیکر پاک این شهید سرافراز اسلام به این شهر مقدس آمده‌اند در انتظار پیکر پاک شهدا هستند.
 
بامداد جمعه ۱۳ دی‌ماه، سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابو مهدی مهندس از فرماندهان مقاومت عراق پس از عمری مجاهدت در فرودگاه بغداد توسط آمریکای جنایتکار به شهادت رسید.
 
پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش پس از تشییع در شهر‌های کشور عراق، همچنین اهواز و مشهد، امروز دوشنبه، بعد از اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب در دانشگاه تهران، به سمت میدان آزادی تشییع شد.
 
پیکر سردار سلیمانی پس از تشییع در تهران به قم و سپس به کرمان منتقل می‌شود تا فردا سه‌شنبه در گلزار شهدای کرمان آرام گیرد. 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی